Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet összeszoktatni...

Hogyan lehet összeszoktatni két felnőtt nagytestű kankutyát? Jelenleg lehetetlennek látszik együtt hagyni őket, mert folyamatosan őrjöngve verekszenek.

Figyelt kérdés

Valóságos a problémám ez és szakértői választ szeretnék rá kapni.


Előre is nagyon szépen köszönöm.


2012. ápr. 28. 14:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

én is állatbarát vagyok......segítséget kértél tréner van a válaszadok között.

Miért teszel fel kérdést, ha a választ nagy ívben L.SZ.ROD.

Én is kiképzőt kérdezem, ha vmi fontos van , de utánna nem gunyolom ki......

Ha olyan vagy akkor miért kérdezel egyáltalán ....

2012. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Útálom havalaki egy kérdésre kérdéssel válaszol.

Általában ez egy hatalmi manőver.


" Nem én fogok ám válaszolni kiscsákó a te kérdésedre, hanem majd te fogsz az enyémre "


" - Tessék szíves lenni megmondani nekem hány óra ?

- Úgy érti most ? "

2012. ápr. 28. 19:39
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szemtől szemben kérdeznél a szakértőtől ő is kérdéseket tenne fel hogy meg ismerje a helyzetet. Pofátlan dolog feltenni egy kérdést és utána leoltani azt aki segíteni próbál már ne is haragudj. Nem csak kutya tartással kapcsolatban kéne sokat tanulnod hanem szövegértésből is mivel annyit nem vagy képes felismerni hogy csak a szituációt akarta megismerni hogy hatékonyan segíthessen nem pedig kibújni az egyenes válasz alól.
2012. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a korrekt válaszhoz ismerni kell a pontos körülményeket. Nem mindegy, hogy két mentett verekedtetett pitbullt szeretnél összeszoktatni, vagy két vinnyogó palotapincsit.

De egyébként kaptál használható választ is, legalábbis én igyekeztem átadni az általános információkat, azt valahogy mégsem sikerült megköszönnöd. Nem érzed, hogy kicsit egyoldalúan látod a világot? :)

2012. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, teljesen más az eljárás, ha egy kutya ott élt ésmost hozol egy másikat (aki "betör az otthoni területére") vagy ha 2 tök új kutyád van. Mást kell tenned, ha ivarosak és mást ha ivartalanított. Mást ha van más állat ott (pl egy szuka) és mást ha nincs.

Mást ha van otthoni aki nem dominánsés hozol egy dominánsat....stb..

Mit gondoltál mondunk 2 tanácsot és működik a dolog?

Ez nem hatalmi játszma, hanem hiányos akérdésed. Ha elmész az orvoshoz és azt mondod szarul vagyok, akkor az orvos is elkezd kérdezgetni. Mert az alapkérdésedbőlnem lehet megtudni semmit.

2012. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

és ha már kérdezek, akkor mégegy.

Mit jelent az "örjöngve verekszenek"? vér folyt? honnan? csak fül, vagy torok? vagy esetleg comb? Mert ez sem mindegy. Lehet, hogy amit látsz az sima rangsorfelállítás és nem gyilok. csak hangos és nagy show.

2012. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Barátnőm, jó ismerősöm egy rottweiler keverék kan, régi kutyája mellé befogadott, kutyamenhelyről egy kaukázusi keverék kant amelyik egy egész kicsit nagyobb és cirka öt hat évvel fiatalabb talán két három éves.
2012. ápr. 28. 20:34
 18/20 anonim ***** válasza:

Jáááj, akkor ivartalanítás és baromi jó kutyaiskola, másképp nemigen látok rá esélyt, ha eddig se ment jól. Persze próbálkozni lehet, de ez erősen szakembergyanús kombináció, egyik sem az az alárendelődő fajta.

És nem, tényleg nem a péntzedre pályázom, hiszen nem nekem fogsz fizetni, már ha egyáltalán fogsz.

2012. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

akkor ismerkedés semleges területen, ne a rotti otthonában. Ha semlegese területen megy a barátság, akkor lehet óvatosan otthon is összeengedni őket. a 2-3 éves persze, hogy próbálkozik, ebben a korban ez a dolga.

Mi a verekedés? véres?

2012. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Sziasztok! Nekünk van egy kettö és fél éves keverék kan kutyánk. Tegnap érkezett mellé egy hasonló, de ivartalanított kan kutyus, akit örökbe fogadtam. Itt is megy a kettö és fél éve tartott kutyusunknál a terület védése, és bizony az örökbe fogadott kutyust taámadja. Az örökbe fogadott kutyus, megadta magát, behodolt a régebb óta nálunk lévö kutyusnak, össze is verekedtek, de vér szerencsére nem folyt. Persze nem direkt lettek összeeresztve, pusztán egy véletlen folytán kapta el az idösebb, az örökbe fogadottat.

Én is szakemberhez fordulok, és nem sajnálom azt a pár ezer forintot. Szerintem megéri, mert a kutya is családtag.

2015. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!