Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kortól jó elvinni...

Mennyi idős kortól jó elvinni a kutyát párzásra?

Figyelt kérdés
Fiú kutyám van, fedeztetni szeretném elvinni.

2012. ápr. 29. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
86%

Milyen fajta, és melyik kennelből vetted?

Meg van határozva, hogy hány éves kortól lehet vinni tenyészszemlére, és az egészségügyi szűréseit is meg kell csináltatni. Ez nagyjából olyan 2 és fél-3 éves kora körül lesz.

Ha valamelyik feltétel nem adott, akkor felejtsd el.


De ha jól sejtem fogalmad sincs semmiről, ami a tenyésztést illeti. A kutyát nem viszik "párzásra" és nem a fedeztetik a kanokat.

2012. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:

Következő hónapba lesz 1 éves:) Nem tudom hol vették, kaptam akkori barátomtól.

Amúgy törpe spicc.


És nem úgy szeretném fedeztetni hogy annak valami nagy céljai legyenek, egész egyszerűen csak hogy legyen lánnyal,úgy tudom hogy egézség ügyileg kell nekik néha.


Már a lány kutyus megvan, csak nem tudom mennyi idős kortól lenne jó.

2012. ápr. 29. 19:08
 3/68 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy nem azért szeretném elvinni, hogy tenyésszük a piciket. Ismerősöknek lennének majd a kölykök:)
2012. ápr. 29. 19:14
 4/68 anonim ***** válasza:
96%

1.semmit nem tudsz a kutyakrol

2. A Biologiarol sem

3. Egeszsegugyileg az ivartalanitas lenne neki a legjobb


valszeg egy szaporitott kutyad van, tehat nem fajtatiszta. De ha szaporitani akarsz, hajra, nincs eleg szenvedo kutya ebben a ku.rva orszagban meg amugy is biztos kapsz erte penzt azerrt csinalod. Minek az ilyennek kutya, istenem

2012. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%

"úgy tudom hogy egézség ügyileg kell nekik néha"


Rosszul tudod.

2012. ápr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%
"legyen egy lánnyal" - aha, aztán majd utána meglátod, amikor állandóan kanos lesz, és majd állandóan sír és kaparja az ajtót, ha tüzelő szukát érez.
2012. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:

Biztos az a baj hogy azt akarom hogy a kutyának jó legyen:||

Nem nem kapok érte pénzt, nem az érdekel-.-"" Hanem hogy neki jó legyen..


Ismerősöméknél a kutya nem volt elvíve soha fedeztetni, és össze gyülemlett benne az egész, és beggyuladt a kutya golyója meg kellett műtettni, ezt nála nem akarom..


De amúgy nem ez volt a kérdés! :)

2012. ápr. 29. 19:23
 8/68 anonim ***** válasza:
95%
Én azt ajánlom neked hogy ne vidd el fedeztetni és egészségileg ivartalaníttasd, nagyon nehéz lesz vele később, így is sok a szaporított kutya, legalább ha törzskönyve lenne.
2012. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Igy is kanos, a párnát ugrálja mindig.. azért gondoltam hogy akkor inkább elviszem egy lányhoz.
2012. ápr. 29. 19:25
 10/68 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj az ivartalanítás a megoldás.Nem ez.
2012. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!