Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős kortól jó elvinni...

Mennyi idős kortól jó elvinni a kutyát párzásra?

Figyelt kérdés
Fiú kutyám van, fedeztetni szeretném elvinni.

2012. ápr. 29. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:

Lehordtok mindennek mert még nem tudok a kutyákról mindent, gyönyörű..


K*rva okosnak hiszitek magatokat, de a kutyám eddig is megvolt nélkületek meg eddig is meglesz;)


[link]


[link]



Gyönyörű kiskutyáim vannak, akik az ilyen 'tudás hiány' ellenére is meg vannak és egészségesek. De senki ne mondja rám hogy szarul nevelem őket azért mert te vagy bárki más máshogy látja a nézetit mint én!!

2012. ápr. 29. 20:08
 52/68 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm szépen még 1x!! :)


Aki meg ilyen gusztustalanul viselkedik kívánom neki hogyha lesz vagy van gyere és valamit rosszul tud minimum ilyen stílusba adják a tudtára biztos ők is ezt a nevelést kapták a szüleiktől!:)

2012. ápr. 29. 20:10
 53/68 Tyler913 ***** válasza:
88%
Figyelj,cica!Én spec nem azt vonom kétségbe,hogy a meglévő kutyáid jól megvannak,biztos szereted őket meg minden,de ha egy bokáig érő,alig néhány kilós kutya ledominál Téged,az annak a jele,hogy bőven van még mit tanulnod a kutyák viselkedéstanáról,neveléséről.Ez nem baj,senki sem születik úgy,hogy mindezt tudja.Csak akkor fogadd el,hogy mi esetleg jobban tudjuk,és nem azért osztunk le,mert rosszat akarunk Neked vagy a kutyáidnak.
2012. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
76%
Hülye vagy, de nem tehetsz róla. Csak a kutyát sajnálom.
2012. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
85%
Engedélyhez kellene kötni a kutyatartást.
2012. ápr. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
89%
Tudod, erre szokták azt mondani, hogy gyereke és kutyája minden hülyének lehet.....
2012. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
77%

a második kutya keveréknek tűnik, és a spiccnek is furcsálom a szemét, de ne vészes ettől függetlenül még bármi előfordulhat majd a kölykökkel, hidd el ha szidunk azt nem azért tesszük mert utálunk, egyszerűen csak jót akarunk fogd fel.

és igen a kutyatartáshoz már tényleg engedély kéne...

2012. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
91%

Oké, lehet, hogy kicsit tényleg túlzás volt egy-két válaszadó hangneme, de értsd meg, hogy ha valamit elmondanak Neked szépen, érthetően öten-hatan-tízen-akárhányan és azután Te még mindig csak azt szajkózod, hogy a kutyád kanos hiszen végig dugja az összes párnát és plüsst amit csak elér, akkor bizony megesik, hogy elborul az ember agya és úgy válaszol ahogy Neked nem tetszik.

De hidd el, hogy akárhogyis adták elő bizony igazuk van, és ne ess abba a hibába, hogy azt gondolod a kutyádnak lány kell, hogy jól érezze magát.

Átmeneti lenne csak az öröme, hogy kefélhetett egyet, bár a kutyáknak ez egyáltalán nem kellemes és mámoros mint nekünk, tehát ne hidd, hogy onnantól kezdve lenyugodna a kutyád, és álomkutya lenne belőle. Egy kutya nem úgy gondolkodik, hogy "Na, már a szüzességem is elvesztettem, ezt is megtapasztaltam, jó volt, de elég is volt egy életre, innentől kezdve boldogan élek a gazdimmal".


Persze fennáll a lehetőség, hogy a rengeteg válasz ellenére Te még mindig nem érzed meggyőzve Magad és nem hiszel el egy árva szót sem, de nagyon szépen kérlek, hogy ha még bármi kételyed van, és továbbra is úgy gondolod, hogy a kutyádnak dugnia kell akkor menj el állatorvosvoshoz, akár kutya nélkül is, és mondj el neki mindent töviről hegyire és kérd ki a véleményét.

Biztos vagyok benne, sőt a nyakamat rátenném, hogy ő sem fog lánykeresésre ill. fedeztetésre bíztatni, remélem neki azért hinnél.

2012. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
56%
Azért kíváncsi lennék, hogy Te hol voltál, amikor biológiából az ösztönökről volt szó... De azt hiszem nem fogod eljutni a kicsi agyadig, hogy miről is beszélünk. Tudod mit? Vidd el, hátha elkap valami jó kis herpesz vírust, aztán majd az állatorvosnak mesélheted, hogy Te csak jót akartál neki...
2012. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
A témától eltérve a képek alapján valami nem oké a spiccel. Illetve a második képen az milyen kutya lenne? Lehet én vagyok tudatlan de fajtatiszta kutyát nem véltem felfedezni benne....:/
2012. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!