Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudok nagyon jó új...

Hogyan tudok nagyon jó új gazdit találni a kutyáimnak?

Figyelt kérdés

1 évesek, mindkettő ivartalanított kan. Egy yorki és egy bichon. Csak kertes házba adnám őket és csak együtt! Kecskeméten és környékén. Sajnos úgy néz ki költözünk és az új helyre nem vihetem őket. :(

Hogy győződhetek meg róla hogy tényleg jó helyre adom őket?


2012. máj. 3. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy úgy gondolod jobb lenne nekik együtt, de mérlegelni kell. Ha mind a kettő iszonyat jó helyre kerül, de külön külön akkor sem lesz rosszabb nekik, szerintem ne ragaszkodj minden áron a csak együtt odaadáshoz. Természetesen szeretik egymást, viszont ez nem zárja ki azt, hogy egy másik falkában/családban ne lennének majd boldogak külön külön. Így is úgy is nagy változás lesz nekik, maximum a te bűntudatodat nyugtatod, hogy együtt mennek új helyre. Szerződést írj, látogasd meg előtte a családot ahova a kutya kerül. Segíthetnek fajtamentők, facebook, az expresszre és esetleg ide is rakhatsz fel képet a kepfeltoltes.hu -n keresztül.
2012. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 ikszdéé31 ***** válasza:
Hát, csakis leinformált helyre adnám őket, nekem is bichonom van, imádom..!!!! én is szeretnék mellé még egy kutyust, szintén most lesz 1 éves....Jah és olyan helyre adnám őket, ahol tudom, hogy esetleg néha-néha meglátogathatom!
2012. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!