Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Semelyikhez sem találtam etetési útmutatót és a cél az lenne hogy minnél kevesebbet kelljen adni belőle. Amúgy egy 2 éves 72cm-s marmagasságú ivaros kanom van (ha ez számít) és olyan 25-35 kg közötti pontos súlyt nem tudok. A következő tápok közül melyikből mennyit kell adni és melyiket ajánlanátok leginkább:

acana adult dog

belcando dinner

hills sp canine adult beef

eukanuba adult large breed maintance

orijen adult

taste of the wild

brit care adult large breed rich lamb and rice


2012. máj. 4. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen fajta a kutya???????????????????????????????? -.-
2012. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Muszály fajta tisztának lennie?
2012. máj. 4. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de ha megmondod azt is keverék és h minek a keveréke, kicsit könnyebb tanácsot adni :)
2012. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dobermann vizsla
2012. máj. 4. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor a eukanubát ki is lőheted a sorból, sok vizslának hullik tőle a szőre foltokban, mert hideg éghajlatra (canadába) kifejlesztett táp és rettentő magas a fehérje tartalma
2012. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben akkor eukanuba kilőve. Úgy őszintén csak hármat tartok nagyon esélyesnek:orije,acana,taste of the wild ez izgatja a legjobban a fantáziámat
2012. máj. 4. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Brit vagy hills, útmutatót nem tudok, de nem tudsz elmenni valahová ahol lehet ezeket kapni, és megnézni az adagolásukat? Én is így csináltam, mert nem találtam meg amiket kerestem.
2012. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha anyagilag megteheted akkor taste of the wildot mondanám. Én nemrég érdeklődtem az etetési útmutatóról a cégnél kb 10testsúly kg-onként 100g a napi adagja egy felnőtt kutyának, a gyártó oldalán fel van tüntetve "cup"-ban mindegyikhez külön is és egy "cup" kb 96g (legalábbis ezt írták nekem).

A vakkanto.hu-n elég sok táp etetési útmutatója fent van a többit meg tudod nézni ott ha árulják.

De a felsoroltak közt ebben is van jó pár egy helyen:

[link]

2012. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig nem talaltam sehol ezeket a tápokat csak a híresebbeket pl royal canin mag eukanuba. de biritet vagy taste of the wildot nem
2012. máj. 4. 15:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Acana - itt nézd meg:

[link]


Brit Care - 220-295 gramm/nap, attól függ hány kg pontosan. Én ezzel etetek, elégedett vagyok.

2012. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!