Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a táp jónak számít összetev...

Ez a táp jónak számít összetevőket illetően?

Figyelt kérdés

Neten találtam. 4500/10kg vagy 2990/4kg. Próbálom az összetevőket nézegetni, de nem nagyon találok viszonyítási alapot.

(Gondolom, hogy nem premium táp, de olyan kutyáknak nézném, akik eddig a leggagyibbal lettek etetve.)


[link]


2012. máj. 5. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik h nincs etetési útmutató és nem elég részletes az összetevők listája. Oké h fehérje, de nincs feltüntetve h ebből mennyi az állati és mennyi a növényi eredetű.
2012. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valami jó minőségű,rá sincsen írva,hogy mennyit kell belőle a kutyának adni.Ha tápot szeretnél váltani akkor inkább vegyél egy kicsit drágábbat és jobb minőségűt pl.josera,happy dog.És ha addig rossz minőségű tápot evett a kutyád akkor fokozatosan válts át jobb minőségűre mert nem tesz jót a kutyának ha hirtelen kap egy csomó fehérjét.
2012. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyáim... Úgy tudom olcsó konzervet kaptak leginkább, házikosztot, meg néha tápot, de azt nem igazán ették meg. Gondolom a minősége miatt. Rákeresek az ajánlottakra. Köszönöm!
2012. máj. 5. 11:41
 4/5 anonim ***** válasza:
A kép ismerős, ha jól sejtem akkor ez az új fer-dogos táp. Konkrét etetési nincs sehol, de valami olyasmi rémlik, hogy az állat testsúlyának 1-2%-a az ajánlott napi adag. Ennyiért szerintem nem rossz, főleg ha az összetevőket nézzük. A 5x ilyen drága tápok közt is van amiben több a kukorica és búza, mint a hús. Itt az összetevők közt első helyen szerepel és ráadásul nem is csirke, hanem pulyka, amire azért még nem annyi kutya allergiás. Ha tényleg olcsó tápot kéne vennem valószínűleg ezt próbálnám ki.
2012. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ára felett elsiklottam, apróhirdetéses oldalakon 3000Ft alatt hirdetik a 10kg-os zsákot, ennyiért drágállom, akkor inkább brit, josera, susa...

De ez csak 900Ft-al több és tényleg jó minőségű:

[link]

És ingyen szállítják ki.

2012. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!