Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Milyen kutyafajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szép kertünk van, ezért valami olyan kutya lenne jó, ami nem túrja fel a kertet, nem ás gödröt, nem bántja a növényeket és ha elmegyünk itthonról nem nyüszít.

2012. máj. 5. 16:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mindegyik kutya nyáladzik valamilyen szinten és még a rövid szőrű kutya is hullajtja a szőrét.Minden kutyára kell költeni elég sokat(oltások,kullancs-bolha elleni védelem,kutyatáp,nyakörv,póráz,kutyaház,felszerelések,műtétek,betegségek).Szóval szerintem gondold át,hogy tudod-e ezeket vállalni és csak azután vállalj kutyát.
2012. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

akumi mindent leírt ami fontos!

Amúgy k**va nagyok az igényeid.. Akit én ajánlanék az az uszkár neked,mert nem nyáladzik,nem hullatja a szőrét, és elég nyugis egy kutya,de nem ajánlanám neked mert nem kinti kutyának való! Ahogy nincs is olyan hogy kerti kutya,minden kutya a gazdája mellett érzi csak jól magát!!

Hogy gondoltad hogy egésznap kint legyen a kertben te meg ránézel 1-2 órára? 1-2 óra max sétára elég,és akkor még ott van a napból több mint 12 óra..Főleg gimibe mennél mi lenne szüleid nyakán maradna..Hagyjad te a kutya vásárlást,nem való neked még!!! Ajánlanék menhelyit,de nyakamat tenném rá hogy kitépné édesanyád petúúúniáit ti meg adnátok vissza a menhelyre...áhh

2012. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell kritizálni,mert most azt csináltad.Nagyok az igényeim, és? Annyi kutya van a világon, hogy biztos találok olyat, ami pont megfelelő a "k*rva igényeimnek.Először.

Másodszor, ha kitépi anyám petuniáit ez van, ültet másikat.Nem vagyok hülye de még nem volt kutyám és tudtommal ezt az oldalt azért hozták létre, hogy az olyan "k*rva nagy igényű " emberkék, mint én kérdéseket tegyenek fel olyan témában,amit még nem ismernek.Nem biztos,hogy lesz kutyám, ezért próbálok tájékozódni és ha Neked/Nektek csak negatív hozzáállásotok,illetve hozzászólásaitok vannak akkor köszi szépen menj tovább és szapulj mást!

2012. máj. 5. 17:04
 14/19 anonim ***** válasza:

héhé nem bántani akartalak ezzel ne kapd fel a vizet:)

Én csak segíteni akartam,és igen féltem a kutyákat mert rengeteg rossz sorsú kutyát látok kertieket is és panelban lakókat is sajnos,és talán le lehet beszélni az embereket,talán,arról hogy csak kitegyék a kertbe a kutyát mint egy kertitörpét.. És nem tudhatod akkor sem hogy anyukád mikor akadna ki rá!! Akkor mit teszel ha azt mondja mennie kell a kutyának? Szóval érted amit mondok,nem ellened van a támadás hanem kutyák mellett! És igen ezen az oldalon gyűlik össze a legtöbb tajparaszt sajnos aki vagy megunta a hőn áhított blökijét mert széttúrta a kertet,ezért vagy láncon éli le az életét vagy kib*sszák,vagy panelos kiskutyák akik örülhetnek ha néha leviszi őket a gazdi mert úgyis ott a pelenka!

És nem tudhatom hogy te nem -e tartoznál közéjük ezért inkább jobb félni mint megijedni kiscsillag!

2012. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Elmész a legközelebbi menhelyre, elmondod az igényeidet, meg, hogy mennyit tudnál foglalkozni veled, és ott megmutatják neked azokat a kutyákat, amik ideálisak lennének neked.
2012. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Fehér palotapincsi:)

[link]

2012. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
utolsó persze bíztasd csak hogy rohadt szaporítótól vegyen kutyát,ügyes vagy! Végülis miattuk is van a helyzet amit leírtam de segáz.. 6 hetes kutya 15 ezer ft..persze,hogyne!
2012. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Palotapincsit nem lehet kint tartani mert kifejezetten öleb és nem alkalmas kinti tartásra,meg a szaporítótól vett kutyának lehet egy csomó örökletes betegsége.
2012. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ráadásul nem csak hogy szaporító árulja ezt a kutyát, de még keverék is!
2012. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!