Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyád van, és...

Milyen fajta kutyád van, és hogyan lett a tiéd? Emlékezetes volt az első találkozásotok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 21:06
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem keverék (valószínűleg van benne pumi)és a gazditkeresek.hu oldalon találtam rá. Egy család fogadta be őt és a tesóját. Bugyiról hoztuk el. Azóta is velem van és nagyon imádom :D
2012. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egy angol véreb-magyar vizsla keveréke, az anyja törzskönyves (ő az angol véreb), véletlen alom volt.A szukát fedeztetni akarták, elvitték kivizsgálásra, és mondta az orvos, hogy a kutya már vemhes.:D Utána kiderült, hogy a hátsó szomszéd magát macskának képzelő magyar vizslája átmászott a 1,5 méteres drótkerítésen, és megugrotta a szukát.:D

Újságban találtam a hirdetést, addigra már 10 hetesek voltak, de csak egy kan maradt, akit még nem ígértek el, így ő lett.

Amikor elmentem érte, akkor láttam először, és egyből a nyakamba ugrott.Most több, mint 1 éves.:)

2012. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egy internetes oldalon láttam meg Őt. Annyira gyönyörű volt, hogy azt mondtam nekem Ő KELL!! Először szukát akartam, de Ő kan és annyira elvarázsolt, hogy mindenképp akartam. Akiknek mutattam a képét mindenki azt mondta, hogy gyönyörű és nem csodálkoznak, hogy kell nekem. Elmentünk megnézni. Láttam a kertben ahogy szaladgált a tesójával és a mamájával. Én meg elkezdtem utánna szaladni elkaptam és fölvettem az ölembe. Ő rám nézett én meg adtam egy puszit a pofijára mire ő is adott nekem egyet miután alaposan átgondolta. Aztán alig vártam, hogy hazahozzuk. Azóta imádjuk egymást. Vannak hülyeségei, de én így szeretem ahogy van. Amint fentebb írta valaki ő az én "lelki társam". Annyira ért. Tudja, hogy mikor van szükségem arra, hogy odabújjon vagy hagyjon egy kicsit. Ha rossz kedvem van minden erejével igyekszik felvidítani, ilyenkor el se mozdul mellőlem. Pedig apukám kajával próbálta kicsalni de akkor se. Nagyon szeretem.

Ő Francia Bulldog kan 2 éves. Egy kistestbe zárt hatalmas szív.

2012. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

roti, németjuhász és dobermanom van.

A németjuhászt vettem, rotit ingyen kaptam egy barátomtól, a dobermant is vettem

2012. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!