Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász? Melyik kennelt...

Németjuhász? Melyik kennelt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy ilyen kutyát de eddig anyagi okokból nem lehetett, de most van rá pénzem, időm. Már csak egy probléma van hogy honnan vegyem a kiskutyát az számomra természetes hogy kennelből, jó szülőktől legyen a kölyök. Sajnos eddig még nem vettem tenyésztőtől kutyát tehát eléggé tapasztalatlan vagyok az ilyesmiben és egyszerűen elképzelni sem tudom hogy megy egy ilyen vásárlás (gondolom nem egyik percről a másikra). A másik dilemám hogy melyik kennelből mert nem akarok görnyedt hátú életképtelen kutyát, de dolgozni sem szeretnék vele csak hobbynak a napi legalább 3 órás sétával vagy kirándulással és sokat hallotam arról hogy a munka kutyákat állandóan dolgoztatni de én a labdázásnál nem igen tudok neki többet nyújtani (a mostani kutyám nagyon meg van vele elégedve de nem tudom hogy egy jó munkakedvű kutyának elég lenne ez)
2012. máj. 6. 03:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tudod neki biztosítani a napi 3 óra sétát+játékot,tanítást akkor szépen el lesz.

Egyébként itt van egy pár jó kennel:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Egyébként milyen németjuhászt szeretnél,hosszúszőrűt vagy rövidszőrűt?

2012. máj. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább a hosszabb szőrű tetszik
2012. máj. 6. 07:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem a Naplás Gyöngye kennelből válassz,ott nagyon szép hosszúszőrű németjuhászok vannak.
2012. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

én is ugyanebben a cipőben járok én is venni akarok és én is hosszúszőrűt inkább.

nézd meg itt: [link]

most májusban és június elején 3 alom fog születni,mind hosszúszőrű.

remélem segítettem.

2012. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!