Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megkülönböztetni...

Hogyan tudom megkülönböztetni a jelölést és a pisilést?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki légyszi! Egy barátom megy nyaralni, és bevállaltam a kutyáját. Nekem sose volt kutyám, nem is lesz... nem tudom hogy működik a dolog.

Panelkutya, tacskó, fiú.

Szóval?


2012. máj. 6. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában az első pisilés az, ami azért van, mert tele a hólyag:) Ez hosszabb szokott lenni.

De igazából minden pisi jelölés, mert az én szuka kutyám már az első pisilésnél megszagolja a füvet, mielőtt lepisilné.

És a jelölés is pisilés, hiszen akkor is pisil, csak olyankor már célirányosan és kevesebbet:)


De miért akarsz különbséget tenni? Egy kutya pont az ilyenek miatt élvezi a sétákat. Jöhet-mehet, szagolhat, információt gyűjt, és odateszi a "névjegyét"

2012. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha panelkutya, én azt mondanám, hogy minden, amit a lakásodban (már ha elhozod)lepisil, jelölés. Lent meg amikor sokat pisil (ez az első pisilés általában) az pisi, a többi már csak jelölgetés. De ha pl sétáltok majd 1 órát, látni fogod, hogy a végén már csak a lábát emelgeti, nem is tud pisilni. Na, akkor már tuti üres a "tartály".:)
2012. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!