Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Yorki mennyire gyermek...

A Yorki mennyire gyermek mellé való? Vagy milyen kis fajta kutyust ajánlanátok aki gyerek szerető és panelban is el van?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 éves kislányom és a dédinél nagyon szépen viselkedik a kutyával igaz az skót juhász vele.
2012. máj. 6. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Yorkim van, most 5 éves, és mellette nőtt fel a 3 éves unokaöcsém. Igaz mindig nagyon figyeltünk rájuk, de a kutyám jól nevelt, iskolát végeztem vele. Még akkor sem harapta meg, ha a kicsi tanult járni és olykor, időnként rázuttyant, rátenyerelt.
2012. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ja igen, ezt még be akartam linkelni... nézd meg, tanulságos. Sajnos :(

[link]

2012. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat és a tippeket.nagyon jól jöttek.
2012. máj. 6. 20:41
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem néztem végig a videót, de szerintem egyáltalán nem vág ide ehhez a kérdéshez egy ilyen vidi. Ott egy nagytestű kutyáról van szó és egy csecsemőről.


A kérdezőnél kicsi kutyáról van szó és nagyobb (lassan 3 éves) gyerekről, aki már jár... stb. Nem ugyanaz a kettő.

2012. máj. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyilván egy yorki nem fog széttépni egy gyereket, de akkor elmondom a lényeget...5-6 éves korig gyereket nem hagyunk kettesben semmilyen fajtájú kutyával.
2012. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!