Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a férjemről...

Mit csináljak, ha a férjemről kiderül, hogy más nő vár tőle gyereket?

Figyelt kérdés
A férjem sok időt tölt külföldön a munkája miatt. Itthon pedig az a bizonyos "példás családapa". Most előbukkan egy nő külföldről, láthatóan gyereket vár, és azt mondja, hogy a férjemmel eggyütt élt külföldön, és ő meg a családjáról nem tudott semmit, a gyerek pedig tőle van, 6 hónapos terhes. A férjem most is külföldön van éppen, bár egy másik országban, mint ahol a nő van. Mit kell ilyenkor csinálni??????!!!!!
2012. febr. 15. 21:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
14%

Amig nem beszéltél a férjeddel, addig semmit. MErt lehet, hogy a nö hazudik, a férjed semmit sem tud az ügyröl, vagy éppen nem akart a növel semmit kezdeni, stb.


De ha nem bizol a férjedben, akkor elég nagy a baj.

2012. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
En jol megbeszelnek mindent a novel, megvendegelnem par napig, a ferjemet pedig valamilyen kitalalt de surgos uruggyel hazahivnam, amire tuti szabit adnak neki hogy hazamenjen.aztan meg ha mit sem sejtve allitod ele a not, az arcarol ugyis leolvasod hogy ismeri e vagy nem. Meg akkor ott 3 an mar mindent meg lebet felnottkent beszelni. Jobb otletem egyelore nincs....
2012. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Van róluk fent a neten egy közös fénykép. Műtermi. A nő nem engem keresett fel közvetlenül, hanem egy barátnőmre írt rá facebookon az ő egyik hozzászólására válaszolva amiben a gyerekeinkről ír a férjem falára, hogy "ezt hogy érti, ő erről nem tud semmit, és mi van." Az ő Facebookja pedig tele van a pocakos képeivel, és azt is leírja, hogy hogyan akarja nevezni a gyerekét, ami éppenséggel - mi más - mint a férjem neve....... Ezek után mire kellene, hogy gondoljak...?
2012. febr. 15. 22:00
 4/47 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon gáz. Szembesíteném a drága férjem a nővel. Leülnék velük hármasban és akkor lehet mondani a dolgokat, hogy mi is ez???
2012. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
77%
Uhh, tuti válnék, de előbb kideríteném, hogy mizu... Ha tényleg tőle terhes a nő, hát akkor az nagyon ciki. :( Férjed mikor tér haza, hogy vele is megbeszélhesd ezt? És a ti gyerekeitek mekkorák?
2012. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
87%
woodoo?? :) először is nyugodj le, és keress rá alkalmat, hogy beszélj a férjeddel. Ne támadj, hisz úgy látom, szinte teljes a bizonyosságod. Állítsd a tények elé. Te dönthetsz, de neki is döntenie kell. Ha szereted, majd ezen is túlléptek, ha nem, engedd el. Senkinek nem teszel jót a cirkusszal, de azzal sem, hogy ha menni akar, nem engeded. Az idő mindent megold. Tudom, közhely, de igaz. Sok erőt és kitartást!!!!!!
2012. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Dehát a nő külföldön van, külföldi. Amint mondtam, ott él, állítólag a férjemmel, vagy nem tudom hogy. Itthonról ő sajnos gyakran hosszú időt tölt távol. A gyerekek imádják, ő pedig mindig rengeteg ajándékkal megpakolva érkezik haza az útjairól. Én 37 éves vagyok, ő 46, a lány meg csak 29!!!
2012. febr. 15. 22:08
 8/47 A kérdező kommentje:
A legidősebb gyerekünk 16 éves... fiatalon házasodtam, az első évben pedig jött gyerek. aztán négy év múlva a következő.
2012. febr. 15. 22:11
 9/47 anonim ***** válasza:
87%
Azért lesz mit magyaráznia a férjednek. Hogy fog a 16 éves gyermeke szemébe nézni??? Ő 46 a lány 29? Kapuzárási pánikja van? Már bocs, de ha a férjed ezt tényleg megtette veletek az számomra nem egy megbocsátható bűn. Nem elég, hogy arcátlanul megcsal, de még gyereket is csinál???? Aztán meg jön haza felpakolva ajándékokkal, hogy nyugtassa a lelkiismeretét? Nem értem az ilyen pasikat. Légy erős, mert nem lesz egyszerű menet!
2012. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
85%

Én a helyedben nem hagynám, hogy az éjszakám és a további napjaim kételyek között teljenek. AZONNAL felhívnám, és megkérdezném, mi a helyzet.

Hogyan tartjátok a kapcsolatot?


Vagy, ha kicsit szemetebb akarsz lenni, és tutira biztos vagy a dologban, akkor írd meg a csaj Facebookjára minél irritálóbb, arrogánsabb hangnemben, hogy gratulálsz, és mélységes szeretettel várod haza a drágalátos férjedet.


Azt még mondjuk nem ártana kideríteni, hogy vajon a férjed feleségül vette-e a csajt. Bocs, hogy ilyet feltételezek, de annyi mindent hallani/látni... És ha megtette, feljelenteném AZONNAL.

2012. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!