Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobakutyasok! Ti evvel hogy...

Szobakutyasok! Ti evvel hogy vagytok?

Figyelt kérdés

A kutyatok beszokott pisilni vaagy kakilni a lakasba (pelus,rongy vagy hasonlo dolgok is szamitanak)vagy teljesen szobatiszta?

Fajt kort nemet is pls

Foleg yorkikra lennek kivancsi de a tobbi fajta is lehet


2012. máj. 6. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az én kutyám teljesen szobatiszta, soha nem is gondoltam pelenkára vagy ilyesmire.

1,5 éves kínai kopasz.

2012. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Yorkikat sűrűn szoktatnak pelusra, ami nagy hiba.


Szobatiszta a kutyám, 2 hónapja balesetek sincsenek, 9-10 órát simán kibír. 10 hónapos kan bullmasztiff.

2012. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Teljesen szobatiszták.

Egy 6 éves yorki kan, egy 8 éves snaci szuka, mindketten ivartalanítottak.

2012. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Barátnőm kutyája is szobatiszta. Még nincs 1 éves, fiú és yorki. :)
2012. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9 hónapos Rhodéziai Ridgeback kan kutyám van.5 hónapos korában történt az utolsó baleset,akkor is az én hibámból.Vendégeink voltak,gondoltam egy kicsit még várok a lemenéssel.Hát ő nem várt.. :)Kakálni pedig egyszer kakált be(4 és fél hónaposan),ment a hasa.Jelezte,hogy gond van,de amire felöltöztem,már vetkőzhettem is... :)
2012. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem olyan öthónapos korára teljesen szoba és kenneltiszta lett az amstaff szukám. azóta képes addig benttartani, míg ki nem engedjük a kennelből, vagy ha bent tartózkodik a házban. Amúgy a kis cirkálók nagytöbbsége nem sokat van szabadban, így nem is szobatiszták. Van kivétel azért, nem vádolok meg senki ölebest. Egy ismerős felnőtt, már-már öregecske havaneseje is össze-vissza ürít, nem lehet kiszámítani.
2012. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Yorkshire, 5 éves ivartalanított szuka

Pelenkára volt előnevelve, amikor hozzám került. Az első pillanattól ment a pelusra, ha pisilnie, vagy kakilnia kellett. Onnantól, hogy kijárhattam vele sétálni, egyre ritkábban. Egészen 3 éves koráig ki volt téve a pelenka, de olyan 8-9 hónapos kora után már soha nem ment rá. Illetve de, még 2x. Egyszer az ivartalanítása utáni éjszaka 2 éves korában, és az egyik szilveszter éjjel, amikor a durrogások miatt nem mert már este pisilni.


Naponta minimum 4x megyek le vele, reggel fél 6, 12 óra, 17 óra, 22 óra.


Legyen szó bármilyen fajtáról, nemről, korról, méretről, ha egy kutya naponta 6-7 óránként tud pisilni, akkor nem történhet "baleset" a lakásban. Illetve nem rendszeresen, mert akkor valószínűleg vmi betegség van a háttérben.

2012. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Baratnomnek van egy 2 eves mini yorkija es neki ejjel bekakil nappal rongyra pisil nekim es mivel nekem is lesz yorki persze nagyobb fajta azert kerdezem mert felek hogy nemmbirja ki
2012. máj. 6. 20:26
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én kutyám teljesem szobatiszta!

Pont ma 4 éves, chihuahua, ivartalanított kan. :)

2012. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy a barátnőd egy nap hányszor, és mennyi időre megy le vele sétálni.
2012. máj. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!