Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtát válassza egy...

Melyik fajtát válassza egy 17éves lány, aki gazdirajongó, hűséges, védelmező kutyára vágyik?

Figyelt kérdés

Bármilyen méretű fajtájú jöhet,hely van,idő van...

Tapasztalatok is jöhetnek. Csak ilyen 100kilos kutyákat ne irjatok,mert én még a fele se vagyok:D


2012. máj. 7. 08:01
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Ha védelmező alatt őrző-védőt értesz, akkor a boxer,esetleg közép schnauzer. De az keményebb dió.
2012. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
németjuhász, dobbermann
2012. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Malinois, legalábbis nekem ő a vágyam. :D
2012. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Ugy hallottam nagyon munkamániásak,mindig csinálni akarnak valamit, egész napos foglalkozást igényelnek,nem elég őket futtatni szellemi feladat is kell nekik,mert különben begolyoznak... nem elég 3-4orás foglalkozás nekik,kicsit olyan őrültek nekem. Hmm...nem,nem ő az álom fajtám.
2012. máj. 7. 09:24
 5/45 A kérdező kommentje:
Mármint ezt a malira írtam:)
2012. máj. 7. 09:25
 6/45 anonim ***** válasza:
Menj el egy menhelyre. Az ottani kutyáknak tényleg szükségük van valakire, ráadásul ott találhatsz kedved szerint, hiszen 100 féle kutya van.
2012. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

szia!

egycipőben járunk csak én 16 éves fiú vagyok.

én ónémetjuhászt vagy esetleg munka németjuhászt néztem főleg,de tetszik még az óriás schnauzer,orosz fekete terrier,boxer nekem.

Neked egy belga juhászt ajánlanék (malinois,tervueren,groenandael,laeknois) és németjuhászt,de ha öv-re veszel németjuhászt akkor munkavonalút vagy ónémetjuhászt.

Esetleg még óriás schnauzer szukát tudnék neked ajánlani,bár neki kicsit keményebb vezető kell.

2012. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

beauceron :)

nem olyan kemény fejű, mint a roti, vagy a snaci, viszont nagy testű, sportos, és jó képzés mellett kiváló kísérőkutya.

2012. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Hát a Snaci nem tetszik ugy igazán...Rotit biztos nemv válallnék be,nagyon félek tőlük,és nem ok nélkül sajnos. De ennek ellenére biztos szeretetrev méltó kutyák..-csak nem nekem. A Boxeron és a Belgajuhászokon gondolkozok most erősen. a Beauceron is nagyon tetszik,gyönyörű kutya.
2012. máj. 7. 09:38
 10/45 anonim ***** válasza:
Hát ezt jól hallottad, bár azt hozzáteszem, hogy mindegyik kutyának szüksége van szellemi feladatokra is, de abban igazad van, hogy a malinak sokkal nagyobbak az igényei. Nekem meg pont ezért tetszenek. :) De ha neked ez túl sok akkor helyes, ha nem őket választod. :)
2012. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!