Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajtát válassza egy...

Melyik fajtát válassza egy 17éves lány, aki gazdirajongó, hűséges, védelmező kutyára vágyik?

Figyelt kérdés

Bármilyen méretű fajtájú jöhet,hely van,idő van...

Tapasztalatok is jöhetnek. Csak ilyen 100kilos kutyákat ne irjatok,mert én még a fele se vagyok:D


2012. máj. 7. 08:01
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Az előző kutyusom egy közép schnauzer-em volt :) Szuka volt de mindenkinek neki ment aki csak hangosan szólt hozzám és csípett:D De nagyon makacs fajta. Szeretnék egy más habitusú és kinézetű kutyust .:)
2012. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

igen ez igaz.

persze ezek sem biztos hogy fogják őrizni a házat,ha nem jól neveljük őket,vagy nem normális helyről vesszük,de ha normális helyről,normálisan van szocializálva és nevelve,nem neged be senkit,de ha te megengeded neki akárkit beenged,bár gyanakvó vele szembe is.

briard is kitünő ő a francia rendőrkutya mellesleg nagyon okoskutya

németjuhász a világ talán legismertebb kutyája,teszem fel a világon ebből a fajtából van a legtöbb,csak munkavónalút vagy ónémetjuhászt=hosszúszőrűt vegyél,ez is nagyon okos szinte mindenre kiképhető

boxer nagyon játékos,nagyon okos,ő is védi a házat ha úgy neveled,bár nem oylan határozottan mint pl egy snaci vagy nj,kiképezhető sok dologra és nagyon aranyos és szép

snauzer kicsit makacs,de ezen kívül kiképzhető akármire,a házat nagyon jól és megvesztegethetetlenül védi,okos

dobermann ugyanez

látom sokat olvastál ami nagyon az előnyödre fog vállni.

neked boxer tetszik?

2012. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

egyébként ha valamelyikőtőket érdekli itt vannak melyikek a legokosabb fajták,sorrendben:

[link]

szeritnem nem igazán tükrözik a valóságot a puli csak 27. és én szinte pár hét alatt mindent megtudok nekik tanítani amire szükségük lehet. pl kispulimnak 5 perc volt míg megtanulta hogy ül

2012. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Mondjuk az Új-foundlandi is szép de nem valami nagy ház örző ahogy halottam..
2012. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

nem és nagyon sokat megeszik :D

annyit megeszik mint 3 németjuhász kb és szelíd mint a bárány.

2012. máj. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
ohh,rengeteget olvasok roluk. Későbbiekben velük is szeretnék foglalkozni:) Sok fajta tetszik,mindben más,az összes különleges csak épp kevés való hozzám. Igen,tetszik a boxer is:)
2012. máj. 7. 11:10
 37/45 anonim ***** válasza:
Még ami nekem tetszett az az akita mindkettő változata de van egy cicánk meg a kis keverékünk és mivel hatalmas vadász ösztöne van így nem lehet. A Husky meg szintén makacs mint az akita nem hiszem hogy bírnék velük . Meg olyan kutyust szeretnék aki jön velem és imád:D
2012. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

ja igen

és a husky meg a malamut nagyon szökős

lányok egyikőtőktől már megkaptam a választ,másiktól még váro ):

én ősszel még malamutot akartam venni,nagyon megtetszett,csak ő is nagyon szökős és nagyon nagyon nagy a mozgásigénye,kb 10 km / nap.

2012. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
huh azt hiszem úgy mennék vele sétálni hogy kezemben a tankönyv :)
2012. máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Szia, ha Neked a boxer tetszik, akkor miután azt írtad, lakásban lenne, nem gond, hogy fázós! Max télen veszel rá egy kutyaruhát! A szomszéd is ezt teszi a boxerével. Arra figyelj már csak, hogy jó helyről vedd, eü szűrések meglegyenek! Egyébként, ha a boxer tetszik, akkor pl a bullmasztiff nem, Mondjuk sz nagyobb, de jó kis őrző-védő.
2012. máj. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!