Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen házőrző kutyát javasolt...

Milyen házőrző kutyát javasoltok, aki kisgyerekek mellett is tartható?

Figyelt kérdés
Igazi nagytestű, amolyan "idegeneket elrettentő" fajtát szeretnénk, de csakis olyat, ami szereti a gyerekeket, és később, idősebb korában sem "hülyül meg" ebből a szempontból.
2012. máj. 8. 12:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

[link]


utolsó,nagyon jó a honlap nekem ő elrabolta a szívem így messziről is :)) ááá:)

2012. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Gyönyörű kutyákat tenyész, és tényleg tündéri ez a kis kutyus!!
2012. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
100%

Hát pedig a német juhász egy nagyon szeretetre méltó és hűsséges kutyafajta.

De persze megértem ha a rossz élmények miatt, nem egy ilyen fajta kell.


Na a kérdésre válaszolva, múltkor néztem ezt az oldalt, ahol az 5 legjobb házőrző kutya van felsorolva.

[link]

Szerintem gyerekek mellé is tarthatóak.

De a jó nevelés mindenféle szempontból nagyon fontos !

2012. máj. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó hírem, ha valaki be akar törni, akkor legkevésbé egy kutya fogja megállítani. Vagy megmérgezi vagy csak szimplán kinyírja. Egy kutyának max egy emberrel szemben van esélye, kettőnél már veszett fejsze nyele, mert egyet elkap, addig a másik szépen elmetéli a torkát.


Ha védelmet akarsz, akkor riasztó összekötve a rendőrséggel.

2012. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Little Red: hát, nem akarok olyat írni, hogy esetleg valakit megsértsek vele, de ahol mi lakunk, ott tipikusan egy olyan réteg jár lopni és oda, ahol semmilyen nehézséggel nem találkoznak (családi házas környék kisvárosban - nyitva a kapu, sokszor még az ajtó is, közben tulajdonos a hátsó kertben stb.). Nem "profi bűnözők" ők, hanem piti kis tolvajok, akiknek a segély mellett ez a "jövedelemforrásuk". A kutyáktól viszont tényleg félnek, kutyás házzal nem vesződnek, inkább keresnek (és találnak) könnyebb prédát.
2012. máj. 9. 08:05
 16/30 A kérdező kommentje:
13:31-es, nagyon jó a link, köszi, neked is ment a zöld kéz! :)
2012. máj. 9. 08:06
 17/30 anonim ***** válasza:
Ismételten elmondom, két embernek már nem akadály egy kutya. És hidd el, ezt ők is tudják.
2012. máj. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Little Red, én pl, be*rnék, és elfutnék, ha betörő lennék és egy másikat elkezdene megtámadni egy kutya. És nehéz átvágnia nyakát, mert vki szétcincálni nem egy helyben állva szoktak.
2012. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Te elfutnál, én pl nem.


Látom sok kutyatámadással még nem volt dolgod. De ha nagyon kukacoskodni akarsz, akkor nem átvágja a torkát, hanem megszukálja. Azzal jobb a helyzet?


Nem kiképzett kutyánál pedig humánus esetben némi altatós kaja bedobása, nem humánusnál mérgezett, és máris volt kutya, nincs kutya.

2012. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"ha valaki be akar törni, akkor legkevésbé egy kutya fogja megállítani"..


Kerítés sem kell,mert azon meg át lehet mászni.

Zár sem kell az ajtóba,mert azt meg ki lehet nyitni.

Riasztó sem kell,mert azt meg ki lehet iktatni..

stb..stb...

2013. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!