Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Német juhászkutya eltartás...

Egy Német juhászkutya eltartása kb. mennyi havonta? Milyen célra vegyem a kutyát? Találtam egy kennelt, ami hobbyra és tenyésztésre is ad kutyát. Később akarom, hogy legyenek a szukának kölykei, akkor célszerű tenyésztésre venni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
de az 5 éves kutya még nem öreg! sőt..!
2012. máj. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Eltartása havi szintem kb 10000-ből kijön, ebben benne van a kaja és a kullancs elleni csepp, ha majd ezt választod. Azt, hogy milyen célra szeretnéd venni egyedül TE tudhatod. Ha tenyészteni akarsz, akkor kösd fel a gatyádat, mert elég drága mindenre leszűretni és már maga a kölyök is elég drága lesz. Lehetnek a kannak is kölykei, miért kell rögtön szukára gondolni???
2012. máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

De hát a kedves kérdező nem akar tenyészteni, ő olcsón meg akarja úszni szaporítással is. Ide persze máris nem kell a fedeztetésért fizetni, max csak ha apróhirdetést tesz közzé valahol, nem kell szűretni a kutyát, a kölyköket nem kell oltatni, sőt, ő csak egyet akar, a többit agyon is lehet verni/utcára dobni/menhely előtt lerakni. Máris olcsó lesz az egész. Persze ha már 5 évesen "öreg" lesz a kutya szerinte, akkor nyilván se kullancs ellen semmi, se betegség esettén semmi, se olyan minőségű eledel, amire szüksége lenne a kutyának (itt persze a következő kérdés, etetnék-e rendesen szerencsétlen párát) és még gondolom -mivel a jövőbeli következő kutyán máris spórolni akar- még olyan vérvonalt sem választ, aki esetleg megfelelne a munkának, amit írt.


Hát kedves kérdező, én max. plüss nyuszit adnék neked. Még a játék kutyát is félteném tőled.

2012. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!