Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tartjátok idiótának ezt a...

Nem tartjátok idiótának ezt a "rámorgás a kutyára ha rosszat csinál" tanítási módszert?

Figyelt kérdés

Minap láttam egy ilyen illetőt aki ezt alkalmazta a kutyáján (nem tudom miért szidta le a kutyát mert csak a morgásra néztem oda) és hát eléd idiótán nézett ki ahogyan morog a kutyájára, a kutya meg nem tudta hova tenni az egész szituációt.

Úgy gondolom hogy a kutyák tökéletesen megértik az ember hangsúlyából hogy most mérges vagy boldog-e a gazdi, büntet vagy dicsér-e stb. és nem kell az idióta morgás ahhoz hogy megértessük a kutyával hogy most rosszat csinált (tudom hogy a kutyák morognak egymásra, de az ember nem morogva kommunikál a kutyájával).

Ti mit gondoltok erről ?



#kutya #dolog #rámorogni
2012. máj. 10. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27%
Hát szerintem ez hülyeség. Ő kutya, én meg ember vagyok. Rosszat csinál? Akkor Nem, vagy mit csinálsz? ha kiskutya, akkor ugyanezt mondom, már a hangsulyból tudja, hogy gáz van. A nagyoknál elég egy héé, vagy elég. hansulyból "olvasnak" a kutyák. nem morgásból meg ilyenekből. ha le akarod dominálni, akkor a megharapod a nyakát???? vagy ráteszed a fejed a marjára?????
2012. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon hasznos ez az idióta morgás. Szituációtól függően én is alkalmazom, akár az utcán is. Elég olyan halkan morogni, amit más szinte meg se hall, de a kutya rögtön tudja, hogy nekem nem tetszik az amire ő most éppen gondol.
2012. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Én alkalmazom, nagyon gyakran hasznosabb szokott lenni, mint a "NEM". Van amikor a nemet mondom kissé morogva. Lehet tök idiótán nézek ki, de hatásos nálunk, szóval használom. :)

Egyébként én legtöbbször akkor alkalmazom a "morgást", ha azonnali hatást akarok elérni. Pl valamit felvesz a földről, rámorgok és rögtön kiköpi.

2012. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!