Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törpeuszkár...

Mennyibe kerül egy törpeuszkár tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
Tenyésztőtől szeretnék kiskutyát, de az olcsóbb árfekvésből, körbe is fogok telefonálni, de mire számíthatok? Nem kell hogy ezer kiállítási eredményes szülők legyenek, csak egészségesek és szűrtek. Hobbira. Kb mi lehet az alja? Légyszi csak olyan írjon, aki tudja, tippem nekem is van. Nem általában a tk-es kiskutyák ára érdekel, hanem konkrétan ezé a fajtáé. Legjobban tenyésztő válasza érdekelne, vagy olyané, aki mostanában vett.
2012. máj. 11. 19:47
 1/2 A kérdező kommentje:
lehetséges, hogy ki lehet használni a jelenlegi MEOE-s helyzetet olcsóbb kiskutyát találni? Ez pont az a kérdés, amit tenyésztőtől nem kérdeznék meg. Lehet hogy most nem lesz a kiskutyáknak tk-e, akiknek amúgy lenne, meg jók a szülők? Engem nem a papír érdekel, csak hogy szűrtek legyenek a szülők.
2012. máj. 11. 19:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mennyi lehet a tippen 80e , mert ez alatt egy fajtát sem tudok. A hobbi kategória kérdéses, nem mindenhol van. A MEOE mizéria miatt miért lennének olcsóbbak? Nem nem lesznek azok. TK lesz, csak nem FCI által elismert ennyi.
2012. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!