Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, fontos az...

Mit gondoltok, fontos az ivartalanítás vagy sem?

Figyelt kérdés
Beszélgettem erről egy ismerőssel.Teljesen más véleményen vagyunk.Kíváncsi vagyok,ki mit gondol erről?!
2012. máj. 12. 12:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

40ezer Ft? Merre laksz?

Az én kan kutyám súlyát tekintve (25 kg feletti) a legmagasabb árkategóriába tartozott a dokinál és erre felénk mindenhol 14-16eFt, sőt most olyan akció is van az egyik állatklinikán, hogy csak az gyógyszer költségeit kell kifizetni (Székesfehérvár).

2012. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez vicces.. én írtam,hogy az egyik kanom ivaros a másik ivartalan. Na,most melyikért kaptam a lepontozást?:D nevetségesek vagytok.Esküszöm valakinek az egész élete e körül forog,hogy van e törzskönyve vagy ivaros e más kutyája.
2012. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
41%
Ezek ilyen csőlátású retardáltak. Ha van ivaros kutyád, nem vagy ivartalanítás párti stb. lepontoznak. Ez ugyanolyan, mint az etetés, ha megemlíted valamelyik kérdésnél, hogy nyers hússal etetsz és nem táppal, jön a lepontozás.
2012. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem vettétek észre? Ezen az oldalon van egy cseppnyi klikk akik mindenkit lepontoznak ,magukat meg fel.Akik szerint kutyát csak törzskönyvesen tenyésztőtől lehet venni aki természetesen haszon nélkül tenyészt,esetleg menhelyről, aztán persze ivartalanítani ,legdrágább legflancosabb táppal etetni ,állandóan oviba és kutyasuliba járatni, de csakis olyanba ahol klikker vagy tükrös cézármilán van. Mindenki más hülye és felelőtlen.
2012. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Annyira igazatok van...

nyomjon aki akar nyugodtan még 1 pirosat,mert történetesen én épp nyers hússal és zöldséggel etetem az ivaros kanom is és a másikat is,szóval pont ráhibázott az előző hozzászoló:D

2012. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek egy része tényleg azt találja csak jónak, amit ő csinál. Én max. akkor pontozok le bárkit is, ha tanácsadásra van szüksége a kérdezőnek és hülyeséget ír. Puszta vélemény cserénél egyáltalán nem pontozok (ahogy itt sem tettem, se fel, se le).

Ill. van egy másik része az embereknek, akik örömüket lelik abban, ha lepontozhatnak vkit.

2012. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

"Nem vettétek észre? Ezen az oldalon van egy cseppnyi klikk akik mindenkit lepontoznak ,magukat meg fel.Akik szerint kutyát csak törzskönyvesen tenyésztőtől lehet venni aki természetesen haszon nélkül tenyészt,esetleg menhelyről, aztán persze ivartalanítani ,legdrágább legflancosabb táppal etetni ,állandóan oviba és kutyasuliba járatni, de csakis olyanba ahol klikker vagy tükrös cézármilán van. Mindenki más hülye és felelőtlen."

Ez a válasz megfogott.Én menhelyi,vagy inkább gyepmesteri telepről szeretnék majd kutyust,ivartalanítanám is és kutyasuliba is mennénk.:D Nekem sosem volt még kutyám,szerintem jó lenne a suli.


Nem tudom ki pontoz lefelé,én minden válaszolónak zöld kezet adtam.De egyébként tényleg általában mindenkit lefelé pontoznak.

2012. máj. 12. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!