Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy nagyon magát felhergel...

Van egy nagyon magát felhergelő kutya, és parázok, hogy kiugrik egyszer a kerítésen. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem akarok mindig más utcán menni, mert az több perces kerülő. De van egy kutya, aki csöndben van amíg meg nem lát egy embert a kerítés mögűl, és rohan, örjöng, habzik a szája, morog, hörög, ugrál, szét szedné a kerítést.

Tisztára felhúzza magát, zihál, meg minden. Pedig sose ingereltem, de minden emberre ezt csinálja.

Az út túl oldalá

n sétálok, tök lassan, csöndben, de ahogy meglát, meghall, az az első hogy rohanjon, és örjöngjön.


Ha esetleg kijutna a kerítésen, tuti széttépne, holott sose ingereltem?

Mi a baja egyáltalán?

Lehet, hogy idegi bajai vannak?

Mert ahogy elmegy az akit látott, tök csönd, mintha mi sem történt volna... Még nem láttam ilyen kutyát.



2012. máj. 13. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédom kutyája volt ilyen. Nem tudtam az okát, de egyik éjjel rájöttem. Van egy 15-16 éves kis cigány p.icsa az utcában, és az ingerelte mindig a kutyát, kővel dobálta, ijesztgette. Ez csak pár percig tartott, amíg nem látta, hogy felkapcsolódnak a villanyok és jön ki a gazdi. Végre ő is megértette miért lett ilyen agresszív a kutyája, és megrángatta azt a mocskos kis luvnyát. Még azon a héten elpusztult a kutya patkányméregtől...

Valószínű ez áll a háttérben, valaki piszkálja a kutyát, és ezáltal utálja az idegeneket. De lehet csak szimplán nem szereti az idegeneket. Remélem az utóbbi.

2012. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az is lehet, hogy nem foglalkoznak vele eleget, nincs rendesen mozgatva, tele van energiával és unatkozik. valószínüleg így próbálja meg elfoglalni magát.
2012. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jó a kerítés nem fog kijutni.De azért jó ha van nálad gázspray a zsebben ,ha mégis valahogy kiszabadul,lefújod vele.Mást nagyon nem tudsz tenni.Errefelé is kutyából van a kerítés ,mind őrjöng ha valaki arra jár.
2012. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!