Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának Ír farkaskutya?...

Első kutyának Ír farkaskutya? Mit gondoltok erről? Kb mire számithatok amiben eltér a többi fajtától?

Figyelt kérdés
Nagyon átnéztem a fajta jellemzőit utánna olvastam mindennek. Már tudom mivel szabad etetni,hogyan kell mozgatni,néztem kennelt is. Árban kb annyi mint bármelyik másik fajta? Nagyából milyen magasra fog megnőni,mert mindenhol csak annyit irnak hogy 76+ ,de ugy átlagban itt Magyarországon érdekelne. Egyéb fontos gondolat? Kant vagy szukát?

2012. máj. 14. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah és mint a különlegesebb agarak ára az ír farkasé is 150-200ezer forint körül van.Valamint menhelyen ilyen kutyát nem fogsz találni, maximum a fajtamentőknél, de most éppen náluk sincsen!
2012. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 irishdream válasza:

Az ára általában 150-160 ezer ft körül mozog,ami ennél olcsóbb az vagy nem kiállítási minőségű vagy nem megfelelő kennelből származik.Az Írvavagyon kennelt nem ajánlanám!!Olcsó húsnak híg a leve!

A szukák marmagassága standard szerint minimum 71 cm,a kanoké 79.Az egyik legjobb természetű kutyák,bár én meglehetősen elfogult vagyok:)Ettől függetlenül én szukát javasolnék első kutyának!Nem feltétlen előny ha nagyon nagy termetű az eb,a nagy termet több betegség lehetőségét is hordozza.Nem a legegészségesebb fajta sajnos és elég rövid életűek ami a legnagyobb hibájuk!Ott érzi jól magát ahol a gazdi van.Sok mozgást igényel mivel agarakról beszélünk,de mindemellett az egyik legjobb "szobakutya" avagy giga öleb :)Nem kifejezett őrző kutya bár a megjelenése pont elég elrettentő lehet.

A kölyök nevelésénél az első 18 hónap meghatározó,sok odafigyelést igényel etetés és mozgatás terén!


Nálam az örök szerelem 16. éve tart és nagyon örülök hogy annak idején ennél a fajtánál maradtam.

2012. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!