Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » . Van egy 9 hónapos lány...

. Van egy 9 hónapos lány staffordom. Nagyon barátságos, de nem tudom hogyan lehetne leszoktatni arról hogy minden idegennel barátkozzon. Még a macskákat is szereti. Valami okosságot? . Nem hamisítani akarom csak kicsit hogy komolyabb legyen.

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alaptermészetén nem nagyon tudsz változtatni, de szerintem nem is kell. Még alig kezdett kamaszodni, adj neki időt, de ha meg ilyen marad, azt se sajnáld, jó reklám lesz a fajtának :)
2012. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mikor vendégek jönnek, ne engedd meg nekik, hogy simogassák a kutyádat. Persze a közeli családdal nembaj ha jóban van.. De ha jön valami szerelő, távolabbi ismerős, stb, akkor zárd be a kutyádat. Látni láthatja őket, csak ne legyen meg az a testi kontaktus... Bár ezt elejétől kezdve így kellett volna. Normális amúgy hogy az ilyen fiatal kutyák barátságosabbak, mert kiváncsiak, örülnek az "uj embereknek" :) De a stafford egy eleve túl barátságos faj, ezért nemis alkalmas házőrzőnek.... Amúgy a macskákat meg szerintem nembaj, ha szereti :) Bár az én pitbullom is szeretné őket :D:)
2012. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!