Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mernétek ebben a kilátástalan...

Mernétek ebben a kilátástalan MEOE-s helyzetben fedeztetni?

Figyelt kérdés

Rendszeresen olvasom ezt a fórumot, és tudom, hogy ide kulturált kutyatartók, tenyésztők is járnak. Az ő válaszaikra vagyok kíváncsi.

Mielőtt leoltanátok: Van egy szuka kutyám, akivel 3 éve rendszeresen megyünk kiállításra külföldre (a fajtámban a magyar bírók nagyon elfogultak). 3xCh, 3xGCH, 2xJch. Minden szűrése tökéletesen negatív.

A kölykökre van előjegyzés, és már a kiszemelt apa is megvan (természetesen külföldi kan). 3 éves "munkám" omlott ezzel a dologgal össze.

A kutyámmal közösen, "co-breeding" kapcsolatban akartuk befedeztetni, a tenyésztővel.

Hamarosan tüzelni fog, de nem tudom, mi legyen. A tenyésztő szerint vágjunk bele, max. valahogy megoldjuk külföldön tk-zést... De én nem merem (minden az én költségemre menne, a fedeztetéstől kezdve minden, csak a tenyésztő nevén lesz az alom).

Szerintetek? Vélemény?


2012. máj. 15. 09:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Én is fedeztetnék a helyedben. Több évig készültél az alomra felelősen. Reméljük a helyzet megoldódik. Ha véletlenül nem így lenne, akkor szerintem sikerülni fog szomszédos országbeli törzskönyvet csináltatni.
2012. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

Kedves kutyás barátaim!


Tájékoztatom tagságunkat, hogy az egyesületünk körül kialakult jogi helyzet végleges tisztázásáig a mai nappal központi irodánkban felfüggesztettem a törzskönyvezési eljárást, illetve egyéb, ehhez kapcsolódó tevékenységet, mivel nem kívánom egyesületünket bírságolási veszélyhelyzetbe sodorni.


A megoldáson továbbra is folyamatosan dolgozunk és tárgyalunk, bízom benne, hogy a közeljövőben megszületik működésünkről a végleges döntés.


Természetesen a részletekről addig nem tudok bővebb tájékoztatást nyújtani a felesleges és nemkívánatos pletykák megakadályozása végett.


Rendezvényeink folyamatosan továbbra is zajlanak; nagyon köszönöm, hogy a komáromi nemzetközi kiállításunkat nagy létszámban megtisztelték – a pünkösdi hétvégén közel 3500 kutya bírálata fog zajlani, mely kiállítók 14 országból érkeznek hozzánk.


Sok sikert kívánok az elkövetkezendő hétvégén a salzburgi Világkiállításra utazó magyar versenyzőknek, ahová egyesületünk aktivistái és adminisztratív stábja is utazik, látványos World Dog Show standunkkal.


A Világkiállítás záróakkordjaként átvételre kerül az FCI hivatalos zászlaja, melyet jövő májusig, a budapesti Világkiállításig mi őrzünk, és ott azt a Finn Kennel Club veszi át tőlünk.


Jövő heti tájékoztatásig türelmüket és kitartásukat kérem.


Sporttársi üdvözlettel


Korózs András

a MEOE Elnöke"

2012. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát, reméljük a legjobbakat.
2012. máj. 15. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!