Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért h*lye egy két kutya...

Miért h*lye egy két kutya tulajdonos?

Figyelt kérdés

A minap sétálni mentem a kiskutyámmal és az unokahugommal, aki állatot többnyire csak képes könyvben látott de még azoktól is fél, és az én hatalmas 8 kgos ebemmel is napokig barátkozott.


Na mindegy. Sétálunk, és póráz nélkül jött velünk szembe valami középtermetű keverék.

Próbáltuk kerülni, de jött utánunk, atmentünk a másik járdára oda is jött a kutya.


Gazdája éppen nagyon jól elvolt a nénikkel, kiáltottam neki, hogy tessék vissza hívni Denyt (közvetve ismerem őket), az meg vissza kiabált, hogy de nem bánt.


Az nem is érdekelte, hogy a kutyáját netán elcsapja egy kocsi.

Mondom jó, unokahugom már fal fehéren remegett mellettem, a kezébe nyomtam a kutyumat, és a pórázát ráakartam tenni Denyre, az meg vicsorgott meg morgott rám.


Nagy későre megjött a gazdája, és még elnézést sem kért, és én voltam a farok, hogy meg mertem jegyezni, hogy azért nem ártana pórázt tenni a kutyára, főleg egy két sávos útszakasz mellett...


2012. máj. 15. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
21%
hát te hülye vagy
2012. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

most erre mit lehet írni? hülyének született.

nagyon sok szülő ugyanezt a saját gyerekével is eljátssza, marhára nem figyel oda még arra sem, hogy a gyerek lelép a járdáról.

Ezért kár volt kérdést kiírni, erre nincs válasz -.-

2012. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát én se örülnék ha a kutyámra idegenek pórázt akarnának rakni,főleg szerintem infarktust is kapnék hirtelen hogy mivan ha el akarja lopni! De a nénike biztos bízik a kutyájában hogy behívható,bár a helyében ha szóltatok volna biztos odahívtam volna magamhoz akkor,ebbe tényleg hibázott! Tegnap is kutyámat odaengedtem egy kutyához de gazda rögtön odébtolta szépen hogy ne mert a kutyájának baktériumos szemfertőzése van! És ezt megértettem abba a pillanatban magamhoz hívtam a kutyám,leültettem és maradássra bírtam,és én kértem elnézést,megesik az ilyen!
2012. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt kérdezem: mért csak egy két normális kutya gazda van? Néhány házzal mellettünk van egy shar pei, aki költözés miatt került oda. Soha nem sétáltatják. Már láttuk a környéken, így Gondoltuk, szólunk a gazdának, erre közli, hogy semmi baj, csak megsétáltatja magát. -.- de a gazdi még csak kint sem volt, hanem bent csücsült a házban. Hát igen, kicsiny országunkban a kutyatartási kultúra egy nagy nulla.
2012. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%

Igazad van, kérdező. Csakogy... Kutyatulajdonos vagy te is - minden megteszel az ebeddel vajon? Vagy egyik kutya másik eb?


Ezt azok nevében kérdezem, akiknek már volt szerencséjük a kisgyerekük cipőjéről takarítani a kutyaürüléket egy sima parki séta után.

Meg azok nevében, akiket pórázon lévő Nembánt névre nem hallgató kutya mart már meg.

Meg azokat, akiket mászott már meg utcán "pici baba" vizsla stb.


Nem utálom az állatokat, de örülnék neki, ha nem nekem kéne a kedves gazdák nemtörődömsége miatt lakolnom. Sokkal aranyosabbnak tűnne a kutyi, ha nem lennének ilyen asszociációim...

2012. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Mint mondtam közvetve mi is ismerjük egmást, ezért tudta, hogy nem ellopni akarom, csak nem szerettem volna ha a kutya gondol egy nagyot és neki vág két forgalmas sávnak, hogy vissza menjen a gazdájához.


Én minimum megköszönném, hogy valaki figyel a kutyámra.


Éz ez a Deny gyerek elöző gazdája uralma alatt két gyereket harapott meg, de ugye nem bánt, had kószáljon szabadon.

2012. máj. 15. 13:33
 7/22 A kérdező kommentje:

Én a kakitját is össze szedem, mert én sem szeretem, ha belelépek egy két ott felejtett csomagba.


Ha meg pici gyereket látok aki minden áron le szeretné tépni a fülét, akkor ha a szülőnek nincs elle kifogása, akkor hagyom, bízom annyira a kutyámban, hogy tudom nem csinál rosszat.


De ha olyat látok, hogy 10 méterről lesáppad gyerek vagy felnőtt, akkor kikerüljük. Ennyi.

2012. máj. 15. 13:38
 8/22 lakle ***** válasza:

Sajnos, sok ilyen ember van...:( Nekem is számtalan ilyen sztorim van, sajnos az egyik ilyen lökött gazda miatt szenved még mindig a kutyám. Pár napja egy póráz nélkül kószáló eb megharapta, írtam is itt ki egy kérdést:(

Olyan is volt, hogy ivartalanítása napján este levittem, hogy pisiljen és látom, hogy jön felénk egy kutya, szólok a gazdájának ne engedje most ide, csak jönnek 3x szóltam. Mire fel kellett vennem a kutyát... De a kérdésre válasz nincsen, hülye emberek, vannak és lesznek:(

2012. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem, miért lettem lepontozva: amiket kifogásoltam, szintén a "h*lye kutyatulajokra" vonatkozott, nem gondoltam volna, hogy ennyien magukra veszik.

Megkérdezhetem, hogy aki lehúzott, miért tette?

2012. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
azért tettem idézőjelet, mert a címből idéztem, hogy mutassam: nem OFFnak szántam :-)
2012. máj. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!