Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért h*lye egy két kutya...

Miért h*lye egy két kutya tulajdonos?

Figyelt kérdés

A minap sétálni mentem a kiskutyámmal és az unokahugommal, aki állatot többnyire csak képes könyvben látott de még azoktól is fél, és az én hatalmas 8 kgos ebemmel is napokig barátkozott.


Na mindegy. Sétálunk, és póráz nélkül jött velünk szembe valami középtermetű keverék.

Próbáltuk kerülni, de jött utánunk, atmentünk a másik járdára oda is jött a kutya.


Gazdája éppen nagyon jól elvolt a nénikkel, kiáltottam neki, hogy tessék vissza hívni Denyt (közvetve ismerem őket), az meg vissza kiabált, hogy de nem bánt.


Az nem is érdekelte, hogy a kutyáját netán elcsapja egy kocsi.

Mondom jó, unokahugom már fal fehéren remegett mellettem, a kezébe nyomtam a kutyumat, és a pórázát ráakartam tenni Denyre, az meg vicsorgott meg morgott rám.


Nagy későre megjött a gazdája, és még elnézést sem kért, és én voltam a farok, hogy meg mertem jegyezni, hogy azért nem ártana pórázt tenni a kutyára, főleg egy két sávos útszakasz mellett...


2012. máj. 15. 13:12
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Úristen, az ilyen embernek fényképről sem mutatnék kutyát, de még csak állatot sem!
2012. máj. 22. 23:48
 22/22 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ma esti szösszenet. Kutyákkal gyakorlunk mindenféle jópofa dolgot, egyszer csak megjelent egy amstaff kan KIFELE FORDÍTOTT SZÖGES NYAKÖRVVEL!!! Mentségére legyen mondva, nem volt domináns, agresszív, csak kíváncsi. Szóltunk a közeledő gazdinak, hogy azonnal fogja meg a kutyát, erre értetlenül mondta, hogy csak játszani akar. Argost megfogtam, lefektettem, rámorogtam-indultam a kutyára, erre Argos is beindult volna...ekkor nyomatékosítottam, hogy fogja meg, mert balesetveszélyes a szögessel...mondogatta kutyájának, hogy látod, nem akarnak veled játszani :) Egyszerűen nem fogta fel, mit magyarázunk Neki...:D Aztán elvontatta
2012. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!