Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek meg először a...

Mit vegyek meg először a Yorkshire terrier kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

14/L

Holnap kapom meg mert holnap lesz a szülinapom . Azt szeretném tudni hogy mit kell neki megvenni meg hogy tanítsam, stb. Kérlek akinek van tapasztalata írjon ! Előre is köszi


2012. máj. 16. 19:49
 1/6 anonim válasza:
hat eloszor szentem vegyel neki alvohelyet, eteto es itatotalat, kajat, porazt nyakorvet, vagy hamot, sztem ezek a legalapvetobb dolgok, ha valami kimaradt bocs
2012. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
huh én csak azt ajánlom, hogy olvass sokat és kösd fel a gatyeszt. Nekem a stafim nem okozott ekkora fejtörést mint ez a kis padló cirkáló. Eszméletlenül makacs és hisztis... Nehezen sikerült rávenni a dolgokra.
2012. máj. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VBeata81 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2958681-mit-k..


Ezt már kitárgyalták. Boldog szülinapot, és jó kutyázást, de egy kicsit előbb is eszedbe juthatott volna bevásárolni, ha holnap már jön a kutya.

2012. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszike mindenkinek !

Alvóhely : kényelmes , párnás , : megvan

Etető/itató tálak: mindkettőből 2 van, 1 kisebb és 1 nagyobb

Póráz/nyakörv : lány kutyushoz illő , neve bele van varrva

Kutyapulcsi, ha hideg van , sétáláshoz : megvan neve benne

Fésű: megvan

sampon/fürdető : megvan

Törölköző : megvan

A kutyust is megkaptam :) A neve : Marly


Van még valami ami kell/fontos/jó lenne?

2012. máj. 17. 15:06
 5/6 anonim válasza:

:D

Ha esetleg extra mini, mint az enyém, szerezz be neki egy olyan 100 ft os automatás tömör gumilabdát. :D

Bolondulni fog érte :D

mi ennyiből meg pár plüüsből, pár ellopott zokniból megúsztuk :D

2012. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi!

Hát igen elég csöpp ! De nem szereti a labdát . Amikor megkaptam akkor megtalálta az óriásmackómat és rögtön bekapta a fülét és húzta magával . Azóta a macin alszik. És folyton lopkodja a zoknim xD

Azon kívül meg szereti az egyik gumilabdát is de megpróbálom amit mondtál köszikeh!

2012. máj. 31. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!