Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám leszoktatni a...

Hogy tudnám leszoktatni a német juhászom hogy kiugorjon a kapun?

Figyelt kérdés
Van 1 másfél éves német juhász kutyám és kis korába mindig kiszökött és sokszor megverték a szomszédok hogy befusson,de mostmár 1,5 éves és a kaput átugorja és az a baj hogy sokszor megverték a szomszédok mostmár hamis is lett,már 70 ezret öltem a kapu csinálásába de az 150 centis kaput is átugorja.Valami ötlet hogy tudnám leszoktatni előre is köszi.

2012. máj. 17. 13:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
150 cm az semmi azt én is átugrom. 2 méter kell és a tetején visszahajló sűrű szögesdrót. A lefárasztás semmit nem ér, ha a kutya már ráérzett a szökés ízére.Fizikailag kell megakadályozni ,ha másként nem, keneltartással vagy futólánccal. Én utálom az ilyen kutyákat és a gazdájukat is, mert pont ezek támadnak meg minket mikor pórázon sétáltatnám a kutyám!
2012. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én pedig szeretlek,de hidd el ma felfogadtam egy biztonsági őrt meg 3 Kommandóst hogy ki ne ugorjon így megfelel?
2012. máj. 17. 18:32
 13/14 anonim ***** válasza:
Megfelel,de elég az is amit írtam. De ha én bent tudom tartani a hasonló méretű kutyámat a kertben akkor mástól is elvárnám,mivel veszélyezteti a környezetét és magát is az ilyen kutya. Leírok egy történetet, itt a városban egy nem is nagytestű keverék kutya állandóan kiszökött ,rohangált az úton és egyszer egy idősebb bácsi motorja elé ugrott, aki átment rajta .A kutya lesántult az öreg óriásit esett és mentő vitte el.Tartósan rokkant lett, nem épült fel teljesen. A család beperelte a gazdát amit meg is nyertek,igaz 2év alatt,de azóta "tartásdíjat" vonnak a fizetéséből mert az ember nem tudja ellátni úgy magát mint előtte, segítség kell neki! Így játszadozz a kiszökéssel. És nem is mondom ,hogy megrángatnak ,ha megharap valakit a kutyád az utcán.
2012. máj. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha csak este szökik akkor csinálj egy kennelt neki ahová be tudod zárni estére. Persze ha nem fárasztod le ott is dühöngni fog. mielőtt vacsit adsz neki vidd el egy 30 percre biciklizni. az én németjuhászom ettől úgy el fárad hogy utána semmihez nincs kedve.
2012. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!