Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » így lehet kutyám?

így lehet kutyám?

Figyelt kérdés

[link]

ezt a kutysust szeretnénk hazahozni.szerintetek így nem lenne szomorú:

hétfő:7:30-kor elmegyek suliba és legkésőbb 14:30-ra érek haza

kedd:7:30-kor elmegyek suliba és legkésőbb 14:30-ra érek haza

szerda:7:30-kor elmegyek suliba és legkésőbb 14:30-ra érek haza

csütörtök:7:30-kor elmegyek suliba és legkésőbb 14:30-ra érek haza

péntek:7:30-kor elmegyek suliba és legkésőbb 14:30-ra érek haza

szombat :reggel átmennék a nővéremékhez

vasárnap:reggel jönnék haza a nővéreméktől

nyári szünet:eddig úgy volt minden nyáron hogy a nővéreméknél töltötte szinte az egész nyarat, na itt lenne nagy gond hogy addig hol legyen a kutyus... van egy kertünk nem olyan hűűű de nagy kb.20-25négyzetméter anyukám azért nem engedné hogy ott legyen mert fél hogy mindent összekakil, pisil a kertben,estére beengednénk a szobámba. szerintetek hogy lehetne megoldani hogy ne ássa föl az egész kertet és ne legyen minden tiszta pisi kaki? amúgy minden nap kivinné sétálni mielőtt elmegyek suliba, miután hazajövök a suliból és mielőtt lefekszek aludni. ez a kutya kb. mennyi időt bír ki pisi kaki nélkül?

köszi a válaszokat előre is


2012. máj. 18. 07:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A hétköznapok jók így persze! Az én kutyám is kibírja, hogy reggel, délután meg este viszem le! Én is mindig suli után vittem le! Ha így szoktatod hozzá, akkor persze, hogy kibírja! Sőt nekem este 7-től, reggel 7-8-ig simán kibírja! Amikor otthon vagy foglalkozz vele sokat! Vidd el este is sétálni! A kertben meg alakítsatok ki neki egy területet kerítéssel, ahol lehet! Nem minden kutya szokott ásni, az enyém pl. egyáltalán nem :) A nyári szünetben meg nem tudnád magaddal vinni nővéredékhez?
2012. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hozzájuk nem hiszem hogy át tudnám vinni mert van ott két pici gyerek( 4éves, 1éves) és a lakásba nem vihetném be.és náluk is összepisilné a kertet. hogy lehetne megtanítani a kutyust hogy egy helyre végezze a dolgát még ha a kertbe van is?
2012. máj. 18. 07:35
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ő már nem kölyök, így lehet már tudja is! Sajnos nem tudom hogy a kertben hogy lehet egy helyre szoktatni, mert én panelban lakom! Az én kutyám kb. 8 hetes korában került hozzánk és már az első nap jelezte, hogy neki pisilnie kell, kiment az erkélyre és oda pisilt! Okosak a kutyák! :) A gyerekekkel meg lehet jól kijönne, ki kell próbálni! Ha meg zavar, hogy összepisili a kertet vidd el sétálni a környéken! Naponta 3 séta!
2012. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de szerinted az estét kibírja a kertben pisi és kaki nélkül?
2012. máj. 18. 07:43
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell hogy bírja! Lehet kezdetben még be fog pisilni! Új, ismeretlen helyen lesz! De egy idő után biztos, hogy megtanulja! Az én kutyám sosem pisilt be, mikor éjszaka nagy ritkán (félévente) pisilnie kell, addig ül a bejárati ajtó előtt, míg valaki fel nem kell! És nem eszeveszetten ugat, hanem csak rövideket vakkant!
2012. máj. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bár, ha kertben van az necces... azért ha kertben alszik miért nem pisilhet? Vagy a házban lesz?
2012. máj. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
a kertben lesz
2012. máj. 18. 07:56
 8/20 A kérdező kommentje:
de amikor itthon van akkor a lakásban lesz
2012. máj. 18. 07:56
 9/20 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám a helyedben! Biztos jobb helyen lenne nálad, mint ahol most van! Kapna szeretet, törődést!
2012. máj. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mentek a zöld kezek:)
2012. máj. 18. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!