Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a Yorkshire terrier kennelekről?

Figyelt kérdés

A párommal nemrég lefoglaltunk egy yorkit egy kennelnél, de mint kiderült, ha onnan hoznánk kutyust több mint valószínű hogy átvernének, így azt a foglalást lemondjuk. Viszont keresnénk másik kennelt, amelyik megbízható, ezért nézelődtem és találtam párat.


Nektek mi a véleményetek a Strázsavári Yorkshire terrier kennelről ( [link] )


a Best Princess Yorkshire Terrier kennelről ( [link] )


a FREEMORE Yorkshire terrier kennelről ( [link] )


a Silver-York Yorkshire Terrier kennelről ( [link] )


és a Kibo The Great kennelről ( [link] ) ???


Melyiket ajánlanátok, esetleg van valaki, aki valamelyik kennelből vásárolt kutyust? Most tényleg szeretnénk jól dönteni, így nagyon szeretném meggondolni melyiket választjuk, ezért kérnék tanácsot. Köszönöm előre is.


2012. máj. 18. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az Árminházit ismerem, az jó hely, meg ismerőseim vettek az Aléziból, azt is nagyon dicsérik, őket merem ajánlani. A linkek közül a Freemore-ról meg a Strázsaváriról hallottam, hogy jó, a többit nem ismerem.
2012. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én csak elolvastam mindegyiket részletesen,az alapján biztos a Kibo-ból vásárolnék kutyát:)
2012. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm :)
2012. máj. 18. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Átnéztem az oldalakat, a Kibótól vennék kutyust, legalábbis leginkább az fogott meg.


Bestprincess meg nagyon gyanús. "oltva, féreghajtva, chippelve elvihetőek". És a törzskönyv? Egyik kutyájáról sincs még csak egy név sem. Standard fotót sem láttam, mindegyik hobbikép. A kiskutyák elvitele napra pontosan meghatározot? A hívj a részletekért szlogen többször feltűnik, már-már tukmálás. Hát ezt a helyet elkerülném!

2012. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2012. máj. 18. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyiktől se vagyok elhalva...

Strázsaváriról én nem hallottam jókat, a honalpon is kb nulla infó van... a Best princess egy vicc, csupa hobby minőségű kutya és arra se esküdnék meg, hogy az oltás, chip, féreghajtás + "szobatisztaságra vannak előnevelve " -_-" mellé törzskönyvet is adnának, nagyon nem szimpatikus így első ránézésre.

A bemutatkozó szöveg alapján a Silver york nem tűnik rossznak, azt ajánlatos lenne közelebbről is megnézni, de igazán annyira nem fogott meg, a kutyáik se tetszenek annyira.

A Kibo elsőnek jónak néz ki és még 1-2 kutyánál patella szűrés is van fenn viszont kiállítási eredményként csupa MKSz... ami egy dolog nincs bajom az MKSz el de azért helyén kell azt is kezelni...


Talán a Freemore az amiben fantáziát igazán látnék és igazi tenyészérték van a kutyáiban...igazán ettől se vagyok elhalva de összességében még talán ez tűnik nekem a legnormálisabbnak

2012. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem. és esetleg tudnál olyat ajánlani aki minden szempontnak megfelel? :) köszi előre is ha igen.
2012. máj. 18. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazad 6-os. Lehet, hogy valaki nem kiállításra szánja a kutyáját, hanem csak egy kis társat keres magának!
2015. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!