Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyuka: arany színű spániel,...

Anyuka: arany színű spániel, apuka: fekete puli. A kölykök hét hetesek, nagyon kedvesek, aranyosak, mindenkivel barátkoznak, kenyérre lehet őket kenni. Milyenek lesznek később?

Figyelt kérdés

vajon mekkorára fognak nőni...? ma láttam egy ilyen kutyacsaládot, és az egyik kölyök még nem volt elajándékozva. de mind nagyon szépek és kedvesen voltak, bár volt köztük kis eltérés. vajon milyen lesz a viselkedésük később?

gondolkodtam, hogy elhozom :)


2009. jún. 28. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Közepes termet, élénk,figyelmes viselkedés, sok mozgásra lesz szükségük, a szőrét ápolni kell.
2009. jún. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért az elajándékozónak említsd már meg az ivartalanítást!

és te is ivartalaníttasd a kiskutyát,ha elhozod..

2009. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egészen elképesztően szép kiskutyák voltak... nem hiszem, hogy elhozom, mert én lakásban lakom, pesten. ők vidéki, kerti kiskutyák voltak. szerintem rossz lenne neki, még akkor is, ha alkalmazkodóak és türelmesek. csak annyira szépek voltak, és kedvesek....
2009. jún. 28. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Lustáknak nem ajánlott, ragaszkodó, okos, figyelmes, aktív kiskutyák lesznek valószínűleg, alapvetően jó párosításnak tűnik :) A méretük nagyjából akkora lesz, mint a szülőké, nagy eltérés nem lehet.


Viszont a szőr necces lesz a puli miatt, legalábbis egy részüknél, akik a papára ütöttek inkább ezügyben... Anyósomnak is ilyesmi keveréke van, horrorisztikusan sok baj van a szőrével, nemezesedik, de nem rendes pulisan, csak úgy összevissza, szét kell bontani rendszeresen, nyírni nem lehet, mert borzalmas ronda lesz, vizet, sarat, bogáncsot, mindent összeszed... Másfél óra kifésülni...

2009. jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!