Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha otthon éhes lennél és nem...

Ha otthon éhes lennél és nem lenne pénz ételt venni, megennéd (vagy megetetnéd a családdal sertéshús címszó alatt) a kutyádat?

Figyelt kérdés
Mondjuk már 1 hónapja nem ettetek húst, otthon elfogytak a kaják, és nincs pénz élelmiszert vásárolni.

2012. máj. 22. 17:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Na, pont a lopásra és koldulásra nem gondoltam. Kicsit erőltesd meg az agyadat, hátha eszedbe jut valami!
2012. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

kit érdekelne hogy elfogy a hús otthon,meg nem ettem egy hónapja húst? akkor élek répán basszki vagy salátaleveleket rágcsálok,vagy elmegyek little reddel kukázni:)

De hogy megegyem a saját kutyám? Utána meg párom lesz a desszert vagy hogy gondoltad?

2012. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kvittagirl, párodtól fehérjeturmix, mi? XD XD XD
2012. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
ahogy mondod :D:D Hogy ebbe bele se gondoltam.. ;))
2012. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én is láttam ilyen kukázós műsort, az egyik banánon volt egy kis barna folt és kidobták az egész fürtöt, csomót vagy nem tudom minek mondják, a srác meghámozta a foltosat és a gyümölcs hibátlan volt.

kvittagirl nekem is mindjárt az jutott eszembe, hogy ha a kutya elfogyott és éhes leszek, akkor megeszem az egyik családtagot.

Hányingerem lett.

2012. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

Miért lenne a kérdés gusztustalan?! Van ahol mi lennénk gyomorforgatóak,mert megesszük a tehenet. Sőt, az indiánok ha elpusztul a lovuk,megeszik,mert azt tartják ,hogy a ló lelke és az ereje bennük él így tovább. A test az csak test.

Ezek ellenére nem enném meg a kutyám,de minek kell ezen felháborodni?

2012. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A kutya az ember legjobb barátja. Nekem jól képzett kutyáim vannak, és kijárnék velük erdőbe vadászni.

Miért kéne felemésztenem azt néhány nap/hét alatt, aki segítségemre lehet a hosszú távú életben maradásban??

2012. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Háború esetén simán megették a kutyát is nem egy nagy újdonság.De mivel nincs háború nem enném meg máshogy szereznék kaját.Mellesleg egymás hulláját is megeszik az emberek ha olyan a szitu.
2012. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Én előbb el mennék lopni vagy kunyerbálni a szomszédokba mint hogy legyen gusztusom a kutyahúsra. Na meg akkor ki vigyáz a házra ha megenném a kutyát?
2012. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A SAJÁT kutyámat?????Te nem vagy észnél:D
2012. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!