Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Folytassam vagy hadjam abba?

Folytassam vagy hadjam abba?

Figyelt kérdés

Van egy amsztaffom. Marcius 18ikán volt 1 éves, és már 4ik nap aktívan futtatom, kora reggel, meg este ha nincs meleg. Még nem fut, csak kocog egy hét után beakarom vezetni nála a kocog fut, aztán bemelegít fut fut.Nemtudom értitek e. 2kmtert kocog ki és vissza.

Egyszóval csak azt akarom elérni, hogy izmosabb legyen, mint amilyennek egy amsztaffnak lenni kell, jo húsban van, izmos is, de szeretném izmosabra. Jól csinálom, ha futtatom naponta 2x, és mellette még hordom ki sétálni, vadászni, és uszni is itt ott?


2012. máj. 22. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Minek akarod kigyúrni a kutyádat?

Inkább tanulj meg magyarul.

2012. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem viszed túlzásba, oké. Nekem nem stafim van, de úgy tudom, nagy a mozgásigényük. Amíg fokozatosan vezeted be, kíméletesen, (nehogy nagyon izomláza legyen:D) és azt làtod rajta, hogy élvezi és szívesen csinálja, addig rendben. Szerintem szuper, hogy így le tudod vezetni az energiáit.
2012. máj. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz a vadászat alatt?
2012. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a vadászat alatt azt értem, hogy járok vele a mezore, és itt ott fácánt megkerget, szereti, mert magasra repul, és nem kapja el, meg a nyuszikat is szokta, azt is szereti, mert nem éri el. De nálunk nincs annyi vadállat leginkább csak szagolgat....


A második válaszolónak pedik koszike, élvezi nagyon amit csinálok vele, ma meg is ilyedtem, mert este voltunk ki, és akart minden áron sprintelni, hát felgyorsultunk, és futott teljes gázzal elore, majd hirtelen fékezni kellet, és féltem valami baja van, aztán nemengedtem, hogy gyorsan szaladjon. De nem volt semmi, hála Istennek.

2012. máj. 22. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát erről pedig sürgősen szoktasd le, mert ezzel szabad kezet adsz a vadászoknak, hogy legálisan kilőjék! És úgy elfuthat egy vad után, hogy elvész, vagy be az erdőbe, ahol még nagyobb eséllyel kerül puska elé. Szóval a többi oké, ha másfél éves elmúlt, hám (nem nyakörv!) után köthetsz gumiabroncsot is, de a vad legyen tabu, a kutyád érdekében! Vannak olyan időszakok, mikor kelnek a csibék, ellenek a vadak, és több vadász jár a kóbor kutyák likvidálása miatt. Az sem fogja meghatni őket, ha van nyakörve, vagy valahol a távolban lát/hall téged.
2012. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát erre gondoltam énis, és nemigen szeretem ha elfut, mezore szoktam vele járni, ahol nincs les és erdo sem a kozelben...De ritkán járok, foleg most a sok kullancs miatt. De koszi a figyelmeztetést.
2012. máj. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!