Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tenni, ha szül a kutyám?

Mit kell tenni, ha szül a kutyám?

Figyelt kérdés
Golden retriver kutyusom van. A héten várható az ellése. Teje már jön, elfekszik, de azért még kiszalad a kapuba ugatni:) Mikor tudom, hogy megkezdődik a szülés? És mit tegyek? Hívjak orvost?Vagy megy szépen minden magától?
2009. jún. 28. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Jó tény, hogy a gazdi felelőtlen, hogy almot hoz le és még azt se tudja mit kell tenni. De most már tudja.
2009. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

a kedves ismerősöknek lehett volna ajánlani a retriever mentőket(akiknél sajnos van,hogy kölyök is van..),vagy hogy vegyenek kutyát..


a kiskutyák közül ki tudja hány szaporodik tovább,így romlik az államány..

2009. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Minek írnak ide szaporító ellenesek?Akik b@sznak a kérdésre válaszolni?Jobb dolguk nincs?Elmondtam már ezerszer!Ha ennyire idegesít titeket az effajta kérdés,akkor hagyjátok figyelmen kívül,lapozzatok el,nem kíváncsi senki az ilyen véleményekre.Senki NEM kíváncsi rátok.Tudjuk hogy ti "tökéletesek" vagytok.Ha a kérdésre nem tudtok normális segítőkész választ írni,adni, akkor minek kell buzdítani a többi hülyét is?A kérdező segítséget kért,nem pedig pocskondériázást! Egy első almos SZAPORÍTÓ voltam!!! Lehet le pontozni,lesz@rom.
2009. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
Senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csinál a másik ember,h. szaporít e vagy sem.Ha ennyire fáj egyes embereknek az ilyen kérdés,(amiben semmi rossz nincs),az ne jöjjön fel erre az oldalra.Ennyi.......
2009. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
rakj ki neki egy pokrócot s minden megy szépen magától, megszüls ne hívj senkit.
2015. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!