Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSETEK KÉRLEK! MI TÖRTÉNT?

SEGÍTSETEK KÉRLEK! MI TÖRTÉNT?

Figyelt kérdés

Szóval felkeltem, hogy kiengedjem a kutyámat a reggeli sétájára, és a teraszon ahol éjjelre be van zárva egy nagy vérfolt van, az ivóvize is piros, és nagyon gyenge

egy hónapja fogadtam be az utcáról, nem tudom milyen oltásai vannak vagy vannak-e egyáltalán, holnap akartam vinni állatorvoshoz beoltatni meg megvizsgáltatni, és az a baj, hogy falun lakom, és csak csütörtökönként van rendelés, és fogalmam sincs mit csináljak, nincs kocsim, nem nagyon tudom hogyan szállítani így, és sajnos nincs pénzem arra hogy kihívjam házhoz az orvost (szörnyű hogy a pénzen múlik)

szerintetek mi a francot csináljak? nagyon nagyon féltem

igazából a vár nem "hányás" szerű, inkább cseppek, de ha meg tüzelne vagy nemtudom, akkor az ivóvize miért? lehet hogy csak felsértette valamivel a száját? Kérlek adjatok tanácsokat mi lehet, mit nézzek meg rajta. Szerintetek kibírja holnapig az állatorvosig? Ha muszáj ma akkor megpróbálom elvinni persze.

Írjatok kérlek :(



2012. máj. 23. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor jó ha jól van már. :)

Mondjuk én azért még rápislantanék ha pl eszik, utána lesz e valahol véres folt.

Enyém se szereti a vihart, akkor mindig beengedem ha előreláthatóan lesz valami vihar.

2012. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Látom ugyan, hogy a kérdés jó régi, de muszáj rá írni, hátha valaki a hirtelen rászakadt bajban innen tájékozódna.

Azt is olvastam,hogy nem mérgezés történt.

De:

Patkányirtó mérgezés esetén NEM ITATUNK TEJET. Semmi haszna, számottevő K-vitamin nincs benne. Tömény sóoldatot itatunk (nem issza meg magától, jó a locsolókanna, vagy nagy tölcsér, meg 2 erős ember, aki elintézi, hogy lemenjen a torkán az undorító lötty.) Megvárjuk, hogy hányjon. Megint sóoldat. Várunk, amíg teljesen üres a gyomor.Vigyázat, hátul is ürül! Akkor aztán kapjon vizet, meg állatorvost, aki káliumot és K-vitamint hoz, sürgősen.

Így maradhat életben a szerencsétlen pára.

2014. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!