Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kulombseg az amerikai...

Mi a kulombseg az amerikai cocker sapaniel es a cavalier king charles spaniel kozott? Tobbi lent

Figyelt kérdés
szerentek venni egy kutyat .nagyon tetszenek a cocker spanielek de panelban lakom nem tudom hogy oda lehetne-e venni es sokan ajanlottak a cavalier king charles spanielt.nekem a cavalier king charles nem tetszik annyira mint a cocker ezert akarnak hallani velemenyeket hogy melyik lenne jobb panelban ...ha tudtok akkor kuldjetek linket cavalier king carles spanieles kepekkel .... kosz a valaszokat
2012. máj. 23. 14:41
1 2
 11/11 Mansikka válasza:

Tudom, már régi topik, nem bírtam, hogy ne válaszoljak. Nekem cockerem volt, cavalierem van, lakásban mindkettő. A cavalier sokkal könnyebb természetű, engedelmesebb kutya. Tény, hogy kisebb méretű, de a mozgásigénye nem kisebb. Lehet nem liheg a nyakadba, de alig várja, hogy a szabadban futkozhasson. (Az én cockerem pedig kifejezetten lusta volt...) A cockert szokták nyírni, cavaliert nem, de sokat kell fésülni.

És a cavalier annó valóban használták fürjezésre, amellett, hogy társasági kutyának is elsőrangú volt. Ebből kifolyólag nagyon igényli a társaságot, mi mindenhova magunkkal visszük, s kisgyerekkel, más kutyákkal is nagyon jól kijön. Agresszivitásnak nyoma sincs benne, míg ha cockerrel nem foglalkozol eleget, akadhatnak gondok, bár ritka.

Azt sem állítanám, hogy a cavalier beteges fajta, mert nem az. A bűzmirigy problémák pedig mindkét fajtánál gyakoriak.

Gondolom azóta már választottál, remélem a saját tetszésed alapján!

2013. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!