Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lusta kutyára ellenszer. Van...

Lusta kutyára ellenszer. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy éves és két hónapos sztaffordom. Kolyokkorába sokat aludt, nembírt, és télen meg fázós volt...Most szeretném tanítgatni, régebben húzott gumit is, uszott it ott, labdázott, stbde volt mellete egy hiperaktiv kutya. Most nagyon érdeklik a séták, orul ha megyunk ki, meg futni is szeret, csak hamar megun mindet, ha melege van, nemjon, lusta, azt mondom neki fekudj...talán elszámolok 8ig, addigra lefekszik...van benne akarat, csak nemtudom kihozni belole, hogy torjem be hogy játszon velem, menyen ha én akarom? Mi erre a megoldás?
2012. máj. 23. 18:11
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem fáradt, hagyd aludni szegényt.Te sem örűlnél ha medve

lennél, ha bund

ába kéne foziznod!

:D

2012. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de mindég álmos ha meleg van, foleg akkor és akkor ki se viszem, én nemtudom akko.reménytelen
2012. máj. 23. 18:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg ha este sétáltatnád/tanítgatnád mikor hűvösebb van?
2012. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy kissé túlsúlyos?

Mit adsz neki enni?

2012. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ne melegben nnyúzd. Vidd ki kora reggel, vagy este, amikor már hűvösebb van.
2012. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne mondátok már, hogy ANNYIRA meleg van! Tuti el van hízva! Hány kiló és hány cm, mutass képet!
2012. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hogyan toltsek fel képet, ott vagyok a képfeltoltésen, beraktam a képeket is, és semmi....hová írjam be, hogy hová akarom feltolteni?
2012. máj. 24. 09:24
 8/11 anonim ***** válasza:

1, [link]

2, rámész a tallózás gombra, és kivlasztod a gépedről a képet.

3, ráböksz alul a feltölt gombra, rögtön láthatod is kis méretben a képet.

4, A "Direkt link a képhez" felirat alatt megnyomod a "Vágólapra másol" gombot,

5, a kijelölt linkre mész, jobb egérgomb lenyom, másolás kiválaszt.

6, és elvileg itt meg kell jelennie, ha ide a hozzászólásba beilleszted a linket.

2012. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egyszer meg regebben ez sikerult, de most ha megnyomom a feltolt, akkor varj varj......és kiírja hogy error.Miŕt?
2012. máj. 25. 09:09
 10/11 anonim ***** válasza:
kicsinyítsd le a képet
2012. máj. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!