Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne a legjobb neki?

Melyik lenne a legjobb neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni, hogy szerintetek a 6hetes őzláb pincs kutyusomnak milyen táp lenne a legjobb? Most egyenlőre vettem neki Royal Canin juniort, de mintha nem nagyon tetszene neki... Valamint még olyan kérdés, hogy néha adhatok-e neki almát vagy főtt tojást, esetleg répát? Mert valahol olvastam, hogy jót tesz neki, de inkább megkérdezem itt, amig hétfőn nem viszem állatorvoshoz:) Köszi előre is:)
2012. máj. 23. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
gondolom nem törzskönyves kutyus ha 6 hetesen nálad van.... kérdezd meg hogy mit evett az előző helyén és ha ott kajamaradékot evett vagy valami gagyi tápot akkor valami jobb minőségűt. de ha jó tápot evett elötte akkor azt add neki!
2012. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Royal Caninról elég sokan negatív véleménnyel vannak, én sem etetnék újra azzal. Kölyökként a kutyám azt kapta néhány hónapig, de nagyon magas a fehérjetartalma.

Szerintem Acana, vagy Orijen, ezek nagyon jól beváltak.

Almát, főtt tojást, sárgarépát simán adhatsz neki. De ha még nem evett ezekből, akkor először csak pár falatot kapjon. Az én kutyám is imádja ezeket, sárgarépából, almából majdnem minden nap eszik. Tojást kb. hetente 1x adok neki, és én nem főzöm meg teljesen, hanem lágytojást csinálok belőle.

2012. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. máj. 23. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha táppal szeretnél etetni, akkor inkább Josera.


Az én kutyámmal csodákat művelt a Royal Canin után az a táp.

2012. máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!