Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik egész nap a kutyám...

Nem eszik egész nap a kutyám mi lehet a baja? ://

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én mint informatikus azt mondom :Nem éhes.
2012. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ezt így nem lehet elmondani,próbálj neki valami kedvenc kajáját adni meg tejet,ha nem megy nézd meg a szemét és a hasát.Kinti vagy benti kutya?mióta nem eszik? (bocsi a kérdésekért,de fontos lehet)
2012. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sokmindentől lehet,de nem feltétlenül van baj. Más tünet?
2012. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát..1 nap ota nem eszeik :S és a szmén mit nézzek??
2012. máj. 23. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
ez az idő baromira megviselni őket. majd holnap eszik.
2012. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha bágyadt a tekintete, rossz kedvű, akkor valami baja van. Meglátszik egy kutyán, ha beteg, bármit tapasztalsz, vidd el dokihoz. Ha nem látsz rajta semmit, valószínű csak nem éhes, amúgy ezt egy különlegesen finom falattal le tudod tesztelni!
2012. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém füvezik, ha valami gond van a gyomrával. Ha esetleg nem eszik 2 napig, még nem kell okvetlen arra gondolni, hogy holnaptól csak az angolosan átsült bélszínt fogja elfogadni. Lehet, hogy unalomig etetted valami "műanyag" táppal. Ezek a szarok többnyire ellenőrizhetetlen összetevőkből állnak, ráun a kutya. Az enyémet olyan szárazzal etetem, ami 100% hús. Még soha nem hagyta ott, ellentétben a NAAAGY világmárkákkal.
2012. máj. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csirpi válasza:
Hali!Az én kutyám sem evett,aggódtam én is aztán kiderült,h mindenki eteti.
2012. máj. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért léteznek állatorvosok...
2012. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!