Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a mopszokról?

Mit gondoltok a mopszokról?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 23:15
 1/8 RipKoresz ***** válasza:

Nekem is olyan van... Imádja a gazdit, kis bohócok, sajnos a melegben nem tudnak lenni az arcuk miatt, gyerekekhez kiváló, stb. stb.

Nagyon jó választás, szerintem még szépek is.

2012. máj. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedvenc kutyafajtám, imádom hogy olyan kis tömzsi. Biztos mopszom lesz ha elköltözöm itthonról, és Bobnak fogom hívni.
2012. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom őket. Biztos vagyok benne, hogy aranyosak, de hogy a természetellenes testfelépítésükkel nem lehet nagy boldogság együttélni nekik az is biztos...
2012. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen.:( A kis nózijuk megnehezíti a levegővételt.:/ Sokszor röfiznek, hörögnek emiatt, bár kedvüket nem szegi, nem lehet annyira borzalmas nekik.
2012. máj. 24. 00:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van, nagyon édes meg minden, kis szeretetgombóc, de magamtól sose választottam volna ilyet. :) (Ő szaporítós mentett kutyus, úgy került hozzánk) Ha ilyen kutyust szeretnél, csakis megbízható tenyésztőtől vegyél, a rövid orruk, kidülledő szemük miatt eleve "hátrányos helyzetűek", ha egy agyatlan szaporítótól veszed, tuti ráköltöd a gatyádat is. A mienk alig múlt egy éves, de már egy vagyont ott hagytunk az állatorvosnál, és majdhogynem vak a kutya.

Egyébként nagyon kis stramm kutyus (bár lehet, hogy csak azért, mert nagy kutyák mellett edződött, nem tudom, a többi milyen :D), könnyen tanul, de nagyon makacs is, vigyázni kell, nehogy a fejünkre nőjön. :)

2012. máj. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mendi Molnar válasza:

itt mindent meg tudhatsz rola:)


[link]

2012. máj. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Facebookon van mopsz fajtamentés is (Hungarian Pug rescue) Ott is nézz körül először:)
2012. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi mopszimádok, de szerintem a mopsz nagyon ronda kutya.
2012. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!