Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 Hetes kis Rotimnak milyen...

10 Hetes kis Rotimnak milyen tápot tudtok ajánlani amiben mindem fontos táplálék benne van amire szüksége van? Pedigré kizárva mert az szart sem ér:D

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 16:47
 1/7 anonim válasza:
0%

Pedig a Junior konzerv (pedigré-s) a legjobb, de nekik elég BÁRMILYEN, akár a legolcsóbb junior konzerv is. :) Az ennyim 1 éve ellett és a kölyköket mi etettük még 3 hónapos korukig.

Sok sikert!

2012. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem:) Deh én tápot kérdeztem:)
2012. máj. 24. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Royal Canin junior vált be:)
2012. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első akkora baromságot írtál..


én ezeket ajánlom:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



én a legutolsóval etetem a kutyám csak pont small változatba:)

de a többi is jó minőség!

Puppy-large ez a lényeg:)

2012. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NKTL125 ***** válasza:

Ne haragudj első, de nekik sem mindegy milyen tápot esznek.

Nem vagyok egy nagy tápszakértő, de sztem bármilyen méretű kutyának érdemes, ajánlatos 1 éves koráig minőségi tápot adni.A pedigree és társai nem ebbe a kategóriába tartoznak.

Nekünk kistestű kutyánk van, szóval nem eszik sokat, csak a tapasztalataimat tudom leírni.

Mi azzal kezdtünk, amit a tenyésztő adott neki, majd egy hét alatt áttértünk a Brit Care-re.

Most nagyon felvitték az árát,a kakija se volt a legjobb, így ebbe a kategóriába van jobb is, most tértünk rá az Acanára, mérföldekkel jobb nála.

Sztem, valamilyen nagytestű kölyöknek való tápot vegyél.

Brit, Josera, középkategóriás, esetleg még a dogchow, de a többi jobb nála, és kb. ugyanolyan árban van.

Acana, Orijen, Pro Plan-bár ez nem a legjobb, azt hallottam-,Brit Care, Hills,stb.

Sztem a választék óriási, ha esetleg nem olyan helyen laksz, ahol van több kutyás bolt, akkor a neten is le tudod rendelni.

Remélem tudtam segíteni!:-D

2012. máj. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Royal Canint ajánlották, bár én általában átlag táppal etetem és mellé kap nyers zöldséget, kutyavitaminokat, calciumot stb. Azt mondta a doki, hogy így is jó, az a lényege, hogy a tápértéke meglegyen. Ja, és hogy a rizses-hús a legjobb a kutyáknak (bár ezt túlzásnak érzem azért..)
2012. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra ügyelj nagyon, hogy amíg nő, legyen inkább véknyabb, hogy ne terhelje az ízületeit. Hízásra hajlamos fajta, oda kell rá figyelni nagyon. Amúgy a Joserát én is tudom ajánlani, fele annyiba kerül, mint pl. a Royal Canin, vagy a hasonló tápok, de jó minőségű. Mi már több, mint 1 éve azzal etetjük a rotinkat, egészséges, izmos, szép fényes a szőre, én nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekünk pl. a Royal Canin nem jött be, mindig ment tőle a kutya hasa.
2012. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!