Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon fontos, Most mit tegyek?

Nagyon fontos, Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyám 3 órája rosszul érzi magát, nem hajlandó mászkálni és levegőt is furán vesz. Felemeli a fejét, tátva van a szája és mint egy hal csak tátog és szuszog, nem tudom mit tegyek, mert az ügyeletes állatorvos az messze van és nem tudunk mivel odamenni. aki tud légysziles adjon tanácsot!
2012. máj. 22. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvost, felár ellenében ki szoktak jönni.
2012. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát pedig kellene orvos. Nem kis baj van szerintem.
2012. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fhu szegény....hmm valahogyan muszáj lenne orvoshoz vinni...majd írd meg mi lett vele..:\ szegényem ..hány éves? milyen fajta? nem evett valami olyat amitől rosszul lehet? mást nem tudok.. :\
2012. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem akadt a torkán csont vagy szilánk?

Szerintem is hívd fel az ügyeletes állatorvost,legalább tanácsot adjon! Lehet hogy el fog pusztulni,tegyél meg mindent ha szereted!

2012. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


próbáld őket!

2012. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csontot nem eszik már 2 éve, mert nem ehet, ugyanis volt egy végbélműtéte mert olyan sok csontot evett, hogy nem tudott kakilni..onnantól az orvos mondta, hogy nem ehet többet. 6 éves és pekingi palota picsi. reggel visszük őt orvoshoz, remélem jobban lesz tőle :/ nagyon aggódunk miatta. Majd megírom, hogy mit mondtak.

2012. máj. 22. 23:44
 7/15 A kérdező kommentje:
Folyamatosan hívom ezt a számot amit leírtál, hogy hátha tudnak segítséget adni addig is, de 20perce nem veszik fel a telefont.
2012. máj. 22. 23:50
 8/15 A kérdező kommentje:
Már nem élte meg a reggelt :( mellettem aludt el, és soha többé nem kel már fel:( én ebbe belehalok..velem volt kiskorom óta, még csak 8 éves lett volna 1 hét múlva. Én mondtam, hogy orvoshoz kell vinni, de nem hittek nekem
2012. máj. 23. 05:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Részvétem, igazán sajnálom! :(
2012. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom...


De biztos vagy benne, hogy végig jó gazdája voltál, és boldog élete volt.

És mi lehetne Neki megnyugtatóbb búcsúzás, mint hogy az utolsó óráiban is ott voltál mellette?


Egy boldog kutyaélet boldog befejezése.


Te egész életében vigyáztál rá, szeretted őt... És ez a lényeg.

Sajnos, ez a nap minden kutyus életében eljön egyszer.

Tudom, milyen nehéz.

De tényleg csak a jóra gondolj!


Szép élete lehetett Melletted...

2012. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!