Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Hogyan rakjam fel...

Segítség! Hogyan rakjam fel rá a hámot?

Figyelt kérdés

erről a hámról van szó: [link]

vettem egy hámot minden okés erre mikor raknám fel kicsit bajlódtam aztán valahogy felkerült de nem hinném hogy úgy jó meg nehéz dolog volt és azért gondolom nem ilyen izzasztó egy hám felrakása annak aki már érti hogy kell. valaki segítsen!!! köszönöm!


2012. máj. 24. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálnám, hogy először a szélesebbik felét csatolnám fel, ami a melléhez jön, utána ami a nyakához, úgy talán könnyebben viseli és beállítani is egyszerűbb.

Az enyém olyan, amibe csak bele kell dugni a lábait és egy csattal fogható össze, nem ilyen nyakörves. Abba csak beleléptetem, csatt és kész:)

2012. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ilyen egy elcseszett hámot még nem láttam, most már engem is érdekel.

Jól látom, hogy csak egy helyen van csatos rész?

2012. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Első válaszolónál a pont :)
2012. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
A kör részeken és az alsó összekötőn is van, én úgy látom.
2012. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy csak a jobb oldali kör részen van. Én úgy látom, hogy a többivel lehet állítani a méretét.
2012. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Na szép, többszörös szóismétlés.. :) kicsit fáradt vagyok.
2012. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Így kinagyítva lehet, hogy igazad van. Akkor viszont elég vacak termék, mégiscsak nonszensz, hogy minden felhúzáskor állítgatni kell. Ha a kis hülyém meglátja a hámot és tudja, hogy séta lesz, már annak is örülök, ha fel tudom rá tenni, már rohanna. Nemhogy még húzogassam a pántokat...
2012. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is ez a helyzet. Mi csak akkor használunk hámot, ha kocsival megyünk, a biztonsági öv miatt kell.

Nekünk is olyan van, mint neked.

Egyik lábát kell csak belebújtatnom, aztán nyaknál becsatolom, meg a hasánál is. Nekünk a kialakítása sem ilyen. Felül egy X-et zár be a két pánt.

2012. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az enyém ilyen: [link]


Nekünk sajnos kell, mert amikor hozzánk került félévesen, még nem volt sétáltatva egyszer sem. A nyakörvére tettük a pórázt, de mire az ajtótól a kocsiig eljutottunk bevérzett a szeme a húzástól. Nagyon virgonc és minden egyes alkalommal véres lett a szeme, én meg féltem, hha valami után vetődik eltörik a nyaka. Már egész szépen sétál, de már nem kockáztatnám nélküle. Biztonságosabb mindkettőnknek:)

2012. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
igen sajnos ezen csak egy csatt van... na mindegy ez lett ezt kell szeretni.. nincs pénzem most még venni hámokat.. örülök hogy ezt is sikerült.. még az hogy van a ilyen fém része hova a karabinert kell csatolni magyarul a pórázt.. az elől vagy hátul a hátán kell legyen?
2012. máj. 24. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!