Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Hogyan rakjam fel...

Segítség! Hogyan rakjam fel rá a hámot?

Figyelt kérdés

erről a hámról van szó: [link]

vettem egy hámot minden okés erre mikor raknám fel kicsit bajlódtam aztán valahogy felkerült de nem hinném hogy úgy jó meg nehéz dolog volt és azért gondolom nem ilyen izzasztó egy hám felrakása annak aki már érti hogy kell. valaki segítsen!!! köszönöm!


2012. máj. 24. 18:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ez is jó, nem kell vele sokat bajlódni :)

Hát igen, az ilyen esetekben tényleg jobb a hám, ha az egészsége a tét.

2012. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a kutya kistestű és nincs pénzed, akkor ilyet te is tudsz készíteni. Veszel hevederpántot, mindenféle színben van, csatot és lenézed egy képről hogyan kell. Ha varrógéppel varrod, megerősített varratokkal, akkor biztos kibírja az ellenállást, amit a kutya kifejt rá. De ezt csak kicsi kutyával csinálnám:)
2012. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Mindegy most már.. ez van.. majd bele jövök remélem
2012. máj. 24. 19:15
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld így:

Kilazítod a nyaki részt, belebújtatod a kutya fejét és a megfelelő részhez a lábát, ezután beállítod a nyakörves részt. Utána összepattintod a mellrészt.

2012. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

köszönöm!

akkor a csattolós rész a hasánál/hátánál van? és oda fog akkor kerülni a póráz/karabiner?

2012. máj. 24. 19:55
 16/25 anonim ***** válasza:
A fémkarikás rész néz a farka felé, az van felül.
2012. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

köszi, igen a farka felé azaz hátul,felül stb..

akkor most már minden okés már csak gyakorolnom kell a felrakást és menni is fog.

2012. máj. 24. 20:06
 18/25 anonim ***** válasza:
Na, örülök:)
2012. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is Rogz hám van szintén ilyen kialakítású csak más kinézetű. Szerintem nagyon jó! Beállítottam először a méretére és azóta nem kell állítgatni. Szépen leül a kutya belebujtatom a fejét,átbujtatom a hátsó részen a lábát és becsatolom ennyi! Teljesen egyszerű.
2012. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ez teljesen egyszerű használatú hám. Úgy szoktam, hogy a nem-karikás felét ráadom a fejére, a has alatti pántot bevezetem a hasa alá, és először az egyik csatos pántot húzom felfele és csatolom be, aztán a másikat :) úgy is lehet, hogy csak az egyik csatot kapcsolgatod ki és be állandóan, akkor a másik oldalon az adott lábát bújtatod bele a lyukba
2012. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!