Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Hogyan rakjam fel...

Segítség! Hogyan rakjam fel rá a hámot?

Figyelt kérdés

erről a hámról van szó: [link]

vettem egy hámot minden okés erre mikor raknám fel kicsit bajlódtam aztán valahogy felkerült de nem hinném hogy úgy jó meg nehéz dolog volt és azért gondolom nem ilyen izzasztó egy hám felrakása annak aki már érti hogy kell. valaki segítsen!!! köszönöm!


2012. máj. 24. 18:34
1 2 3
 21/25 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Na, jobban megnéztem, ezen csak egy csat van :D akkor a B verzió lép életbe: ráadod a nyakára, a jobb lábát belebújtatod, hasa alatt áthúzod a pántot és a bal oldalán összecsatolod
2012. máj. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

XD mindenki írt, de senki sem tudja, hogyan is kell XD Tisztelet a kivételnek... Már bocs, de ezen annyit nevettem :DD


Szóval: csak egyszer állítod be, a képen látható bal oldali rész az eleje, a jobb a hátulja. Annyira állítod az elejét, hogy pont beférjen a feje, a hátán pedig 1-2 ujjad beférjen a hám és a kutyus közé(ne szorítson). Ráhúzod a fejére, utána beteszed a jobb mellső lábát, és becsatolod. Ennyi, csak be kell kicsit gyakorolni vele. 4 hámos yorkim van :)Nekünk már nagyon megy, már szépen bújnak bele a fejükkel, és emelik a kis lábukat nekem :D

2012. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Szilvi & Argos ***** válasza:
Én sem értem, hogy ne lehet rájönni, hogy kell a kutyára adni :D egyszerű és logikus...nyilván nem a nyakára kell a karikás vége, hisz azért hám, hogy ne a nyakát húzza a póráz :D
2012. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

köszönöm!

igen, most már nekem is egyértelmű csak elején nehéz volt de most hogy már többször is fel adtam rá így már számomra is könnyű..

egyedül az a dolog volt fura hogy eleje meg a hátulja hogy van de az utóbbi válaszokból már ez is kiderült hogy a csatos része van hátul és oda is kell rakni a pórázt.

2012. máj. 25. 08:29
 25/25 Szilvi & Argos ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült! :)
2012. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!