Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos bernáthegyinek...

6 hónapos bernáthegyinek milyen tápot adjak? ( közép-árkategóriásat )

Figyelt kérdés
Szeretnék átváltani a Royal Chanin Juniorról. Nem igazán vagyok vele megelégedve. Illetve már szeretnék neki felnőtt tápot adni. Melyik tápot ajánlanátok amitől szépen,egyenletesen fog berakódni illetve nőni? A Royaltól csak hízik de nőni nem nagyon akar...:/
2012. máj. 24. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Orijen-t vagy Acanát ajánlanék,esetleg Hill's-t. Ezek mind remek tápok. De azt fontos megjegyezni,hogy minden kutya más és más nem mindegyiknek egyformán jók a tápok.
2012. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Amiket írtam nem a legolcsóbbak de tényleg jók! Ha viszont tényleg középkategóriásat akarsz akkor Josera vagy Brit Care-t érdemes kipróbálni! Ezek olcsóbbak.
2012. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is az Acanat ajánlanám első sorban (én azzal etetek), de a Josera, Farmina Team Breeder és a Brit Care is jó lenne Nektek!

Viszont maradjál még a junior tápoknál, legalább egy éves koráig. Elég nagy testű fajtád van, érdemes inkább az "erősebb" kölyöktápoknál maradni!

2012. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha közép árkategória akkor brit premium (ha belefér a keretbe akkor brit care), team breeder / cibau, esetleg josera és susa. 8hónapos koráig szerintem maradj még a kölyöktápnál, de utána ha úgy látod jónak akkor válts nyugodtan felnőttre, csak ne felejtsd el, hogy a felnőtt tápokból többet kell adni kölyköknek, mint ami az etetésin súly szerint meg van adva (6hónapos kortól 1,5x-es mennyiséget amíg növésben van a kutya).
2012. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!