Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszú szőrű kutyáknál hogy...

Hosszú szőrű kutyáknál hogy nézitek meg benne a kullancsot?

Figyelt kérdés
tehát megnézném én többször is hogy van-e benne de nem találom meg mert még a bőrét se látom nem hogy az egész kutyát végig nézni. pedig most meg van nyírva és elég rövid a szőre a pulimnak.
2012. máj. 27. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
az ujjaimmal tapogatom végig a bőrét
2012. máj. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Yasmin válasza:
Én annyit tennék még hozzá az előttem szólóhoz, hogy Én "visszafelé" szoktam simogatni a kutyát, úgy akár még a bőrét is láthatod.
2012. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is visszafelé szoktam simogatni és úgy végigtapogatni, de még így is 3-ból csak egyet vettem észre időben.:( A másik kettő már napok óta benne volt, mire észrevettem, de hála az égnek nem lett baja tőlük.:)
2012. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túrák után sűrű fésűvel átfésülöm, úgy általában még feljönnek a szőr tetejére, mert keresik a visszautat. Ezek még nagyon kicsik, mert nem szívtak, csak az a bajom velük, hogy feketék, és a kutyám is fekete. Amúgy én is simizem, kicsit erősebben, és akkor érzem a puklit általában.
2012. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
remélem ez a "simogatós" dolog nálam is bejön és akkor ki tudom tapintani hogy hol van.
2012. máj. 27. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!