Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart feldolgozni...

Mennyi ideig tart feldolgozni egy terhesség elvesztését? Ki hogyan bírkózott meg vele?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja, hogy elhalt a terhességem. Eleinte "egész jól" viseltem, de ahogy telnek a hetek, mintha csak gyülemlenének bennem a dolgok. Néha ránézek a naptárra, hogy most hol tartanék, hányadik hétben lennék. És egyre nehezebb elfogadnom, hogy ez történt velem. Ennek nem fordítva kellene lennie? Először letargiába esni és utána egyre jobban elfogadni a tényt? Vagy most kezd bennem tudatosulni?
2009. ápr. 27. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele, és sajnos addig nem is lett másként, amíg nem lettem újra terhes. Hála az égnek, elég gyorsan összejött, a 3. próbálkozós hónapban.

Azóta már fél éves a lányom, de még mindig eszembe jut a másik baba, hogy hány hónapos lenne, stb. Ilyenkor mindig figyelmeztetem magam, hogy akkor nem lenne itt mellettem az én is Angyalkám, és ez megnyugtat.

2009. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így voltam. Azt hittem műtét után már jobb lesz. De nem így lett. Egyre rosszabb lett. Rajtam is csak az új baba megfogamzása segített. Még csak 8 hetes vagyok, de a hangulatom ég és föld a két hónappal ezelőttihez képest. Most az "új" babánkkal foglalkozom, számolom a heteket, napokat, küszködök a rosszullétekkel, ez eléggé lefoglal.

Biztosan az is sokat számít, hogy mekkora terhességet veszítettél el. Az enyém 9 hetes volt.

2009. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor nem én vagyok az egyedüli! Bár ez egyikünknek sem vigasz. Én is szeretnék minél előbb újra babát várni. Valószínűleg majd engem is akkor ez mozdít ki ebből a rossz hangulaból. 10 hetes korban derült ki, hogy elhalt a terheség. Közönöm nektek a választ. Sok boldogságot kívánok nektek a babátokhoz!
2009. ápr. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!