Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora nyakörv kell a cavalie...

Mekkora nyakörv kell a cavalier king charles spánielnek?

Figyelt kérdés
Valaki akinek ilyen kutyusa van, mondja már meg hány centi hosszú nyakörv kell neki hogy kényelmesen hordja! Tudom hogy le kell mérni a nyakát blabla, de csak szombaton hozzuk haza, és nézegetem a nyakörveket, hogy mire megnő milyet vegyek neki, de van olyan ami tetszik és bizonyos méretekben nincs, ezért érdekelne.. szerintem olyan 22-28 cm között lehet, de őszintén mondom hogy nem tudom pontosan mekkora kell neki. köszi előre is. :)
2012. máj. 28. 21:33
 1/6 NKTL125 ***** válasza:
Mi amikor elhoztuk, akkor állítható nyakörvet vettünk neki.Trixie márkájú, szövet.
2012. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már van állítható nyakörve, de én szeretnék majd fél éves kora körül venni neki egy szép kis köves cukiságot, az olyan lányos. :)és tegnap ugye nézelődtem, milyet szeretnék majd, de volt ami tetszett de bizonyos méretekben nem volt, ezért érdeklődtem. köszi a választ. :)
2012. máj. 29. 09:31
 3/6 NKTL125 ***** válasza:

sztem várd meg, amíg eléri a kb. felnőttkori nagyságát.a mi kutyusunk most múlt 4 és fél hónapos, de az utóbbi másfél hónapban rengeteget nőtt, megnyúlt.

amúgy azt mondták, hogy 5-8 kg lesz.sztem több, drazsé már most van kb. 4 kg, de nem dagi.pont jó kondiban van.

2012. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi! :) nekem álmaim kutyusa a king charles, és végre meglesz :) már nagyon várom, nagyon régen ilyet szeretnék.. :)
2012. máj. 29. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg eléri nagyjából a teljes méretét és csak akkor vegyél neki különleges, értékesebb nyakörvet. Nekem másmilyen kutyusom van, hivatalosan a fajtastandard 4-6kg. A miénk 10kg lett, mire elérte a teljes méretet. (Nem kövér a kutya, csak kicsit túlnőtte magát.) Amikor a vásárlásra kerül a sor, akkor vidd el magaddal a boltba és próbáljátok rá, akkor biztosan nem fogsz mellényúlni. Ha pedig netről rendeled, akkor mérd le a nyakörvének az aktuális méretét, az alapján meg fogod tudni rendelni.
2012. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tilla86 nak igaza van.

ne én azt mondom, ha már nagyjából elérte a teljes magasságát, és hasonlók, akkor egy jó minőségű hámot vegyél.

Bármi van, hirtelen el kell rántanod egy másik kutya vagy akármi elől, nem kezd majd el fuldokkolni, satöbbi.

sokkal kényelmesebb nekik :)

2012. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!