Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehet álvemhesség?

Ez lehet álvemhesség?

Figyelt kérdés

7 hónapos kutyusom most tüzelt. Még nem húzódott vissza a pérája, de a kozmetikus észrevette, hogy az emlői meg vannak duzzadva.:S Rögtön az álvemhességre gondoltam, de annak nem lennének más tünetei? Annyit vettem észre rajta, ami talán furcsa, hogy bár elég válogatós volt, most mindent megeszik. Bár előtte eljátszottam vele, hogy addig nem kapott enni mást, amíg a tápot meg nem ette. Azt hittem ez vált be, de most már elbizonytalanodtam. Nem pakolászik és nem babusgatja a játékát.


Most tervezzük ivartalaníttatni, de ha álvemhes, akkor gondolom nem lehet. Vagy ez hogy működik? Sürgős dokihoz vinni, vagy 1 hét múlva is ráér?


2012. máj. 29. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
vidd dokihoz, ő megmondja, hogy lehet-e (ha csak "enyhe" álvemhesség,akkor megműtik)
2012. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!